Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik öngyilkosság, depressz...

Létezik öngyilkosság, depresszió nélkül?

Figyelt kérdés

kamasz vagyok, és nem tudom mikor, de öngyilkos szeretnék lenni. nem azért mert sok az itthoni veszekedés (ebbe már beletörődtem-amúgy mostanában nagyon ritka), nem szerelmi bánat, nem az, hogy nincs senki barátom/haverom. Csak szimplán értelmetlennek találom az életet, és nagyon unom. Nem találok semmi hobbit (ne mondjátok hogy keressek, mert nem ha találok, hamar megunom, sportokban béna vagyok stb stb) van élet célom, de hogy megvalósuljon az hosszú idő. Unatkzok nap mint nap, értelmetlen az életem. Nem szeretek senkit (se a családomat se egy embert, senkit-családomat nem tudom, hiába nagyon jók, és nagyon figyelnek rám, egyik legjobb családba születtem bele). Az életem céltalan, úgy is meghalnék. Nem lehetek depressziós, hiába érzem magam néha annak, sokszor huzamosabb ideig, aztán kb 1-2 hétig nagyon boldognak, s picit kifordulva "önmagamból" társaságilénynek. Van hogy tényleg tök jól kijövök mindenkivel, akkor sem szeretek senkit, nem szeretek tanulni (átlagom kb 4,7, ami sztem nem rossz, de utálok tanulni, azt is csak azért teszem, hogy ne mondják anyuék, hogy nem gépezhetek, mert talán vannak netesismerőseim akikkel néha jól tudok duámlni)



szóval létezhet depresszió nélküli öngyilkosság?


2012. márc. 18. 23:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
14 évesen még gyerek vagy, gyakorlatilag még el se kezdtél élni
2012. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 kardashydraxon válasza:

Minek akarod maga megölni?

1szer élsz attól hogy unod magad...

Figyelj én is csak mindennap gépezek tanulok kb. ennyi(napi szükségletek)

Járj el helyekre partyzni vagy akár csak kirándunli hétvégén stb. hidd el fel fog dobni nem megint azt akarom látni a TV-ben hogy egy újabb emebr öngyilkos lesz és ez MIDNENKINEK SZÓL!

Annak a 22 évesnek is mi más okod lenne megölni magad?

Talán egyiptomi vagy?

Meghalt a macskád?

Komolyan...

Ha valaki nek van egy jó napirendje sőt tudja hogy mit fog csinálni vagy csak spontán eldönit az már jó!

mozduljatok ki otthonról!

És ismétlem 1szer élssz és így is szinte keveset...

2013. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!