Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik öngyilkosság, depressz...

Létezik öngyilkosság, depresszió nélkül?

Figyelt kérdés

kamasz vagyok, és nem tudom mikor, de öngyilkos szeretnék lenni. nem azért mert sok az itthoni veszekedés (ebbe már beletörődtem-amúgy mostanában nagyon ritka), nem szerelmi bánat, nem az, hogy nincs senki barátom/haverom. Csak szimplán értelmetlennek találom az életet, és nagyon unom. Nem találok semmi hobbit (ne mondjátok hogy keressek, mert nem ha találok, hamar megunom, sportokban béna vagyok stb stb) van élet célom, de hogy megvalósuljon az hosszú idő. Unatkzok nap mint nap, értelmetlen az életem. Nem szeretek senkit (se a családomat se egy embert, senkit-családomat nem tudom, hiába nagyon jók, és nagyon figyelnek rám, egyik legjobb családba születtem bele). Az életem céltalan, úgy is meghalnék. Nem lehetek depressziós, hiába érzem magam néha annak, sokszor huzamosabb ideig, aztán kb 1-2 hétig nagyon boldognak, s picit kifordulva "önmagamból" társaságilénynek. Van hogy tényleg tök jól kijövök mindenkivel, akkor sem szeretek senkit, nem szeretek tanulni (átlagom kb 4,7, ami sztem nem rossz, de utálok tanulni, azt is csak azért teszem, hogy ne mondják anyuék, hogy nem gépezhetek, mert talán vannak netesismerőseim akikkel néha jól tudok duámlni)



szóval létezhet depresszió nélküli öngyilkosság?


2012. márc. 18. 23:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
amúgy meg van, hogy nevetek, és az elmúlt kb 1 hétben sokat nevettem, még is öngyilkos akarok lenni, hiába vagyok picit boldog.
2012. márc. 18. 23:08
 2/22 anonim ***** válasza:
No, akkor egy tipp: életed hátralévő részét, de legalább 40-50 évet szentelj ennek a kérdésnek a kutatásával. Akár Nobel-díjas tudós is válhat belőled. Megöngyilkoni magad ráérsz azután is.
2012. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nincs kedvem kutatni. Mert az unalom űzés az az, hogy olyat csinálunk, amit szeretünk csinálni. de én ezt nem szeretném csinálni és unnám. Semmit sem szeretek az égegyadta világon.
2012. márc. 18. 23:14
 4/22 anonim ***** válasza:
és mivel lesz jobb ha meghalsz? Emiatt öngyilkosnak lenni szerintem elég nagy hülyeség
2012. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jah, és hány éves vagy?
2012. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az unatkozás néha csuda szórakoztató.
2012. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Depresszió nélkül nincs öngyilkosság! TE szerintem depressziós vagy és segítség kell!Legalább egy próbát tegyél pszichológusnál,max nem jön be. Elvileg minden suliban van egy agyturkász...Egy barátomon már segített.Neki is hasonló baja volt mint neked.Azóta köszöni jól van.Próbáld meg.

Amúgy amiket írsz,oké,depire ok,de öngyilkossághoz kevés...Én sem ilyen apróságok miatt készülök öngyilkos lenni!22 éves vagyok amúgy.. M.

2012. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és lány. és sztem a sorstalanság elég nagy ok arra, hogy megöljem magamat.
2012. márc. 18. 23:48
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is eléggé unom magam de soha nem lennék öngyilkos. Tényleg nincs az égvilágon semmi ami érdekelne? Most nem hosszútávú célokra gondolok, olyanjaim nekem sincsenek, vagy ha hirtelen kitalálok valamit, két hét után az sem érdekel. Olyasmire gondolok amivel a mindennapjaidat el tudod tölteni. Én nem mondom, nekem aztál halál mindegy megölöd-e magad vagy sem, de szerintem hülyeség lenne.
2012. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
semmi sincs. mindent nagyon hamar megunok.
2012. márc. 19. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!