Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik öngyilkosság, depressz...

Létezik öngyilkosság, depresszió nélkül?

Figyelt kérdés

kamasz vagyok, és nem tudom mikor, de öngyilkos szeretnék lenni. nem azért mert sok az itthoni veszekedés (ebbe már beletörődtem-amúgy mostanában nagyon ritka), nem szerelmi bánat, nem az, hogy nincs senki barátom/haverom. Csak szimplán értelmetlennek találom az életet, és nagyon unom. Nem találok semmi hobbit (ne mondjátok hogy keressek, mert nem ha találok, hamar megunom, sportokban béna vagyok stb stb) van élet célom, de hogy megvalósuljon az hosszú idő. Unatkzok nap mint nap, értelmetlen az életem. Nem szeretek senkit (se a családomat se egy embert, senkit-családomat nem tudom, hiába nagyon jók, és nagyon figyelnek rám, egyik legjobb családba születtem bele). Az életem céltalan, úgy is meghalnék. Nem lehetek depressziós, hiába érzem magam néha annak, sokszor huzamosabb ideig, aztán kb 1-2 hétig nagyon boldognak, s picit kifordulva "önmagamból" társaságilénynek. Van hogy tényleg tök jól kijövök mindenkivel, akkor sem szeretek senkit, nem szeretek tanulni (átlagom kb 4,7, ami sztem nem rossz, de utálok tanulni, azt is csak azért teszem, hogy ne mondják anyuék, hogy nem gépezhetek, mert talán vannak netesismerőseim akikkel néha jól tudok duámlni)



szóval létezhet depresszió nélküli öngyilkosság?


2012. márc. 18. 23:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichológussal,aztán ha még mindig így gondolod,te tudod...
2012. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nem tudok beszélni pszichológussal... nem szeretek beszélni ilyenekről emberekkel, szemtől szembe... max neten.
2012. márc. 19. 00:09
 13/22 A kérdező kommentje:
de nekem tényleg nincs semmi bajom, csak az életcéltalan, így hát minek éljünk?
2012. márc. 19. 00:12
 14/22 anonim ***** válasza:
Írtam hogy nekem sincs életcélom. Minek éljek akkor? Csak. Mert miért ne. Mert ha valaki megérdemli a halált, akkor az nem én vagyok, az biztos. Mondjuk engem legalább érdekelnek dolgok. El tudok tölteni heteket úgy, hogy semmi hasznosat nem csinálok, csak azokkal a dolgokkal foglalokozom amik lekötnek. Ettől ugyan előrébb az életben nem jutok, de legalább elszórakoztatom magam. Egyébként én sem szeretek senkit, a családomat se, pedig ugyanaz van amit leírtál, egyik legjobb család. Jól kijövök velük, segítenek ha kell, csak épp hidegen hagynak. Mondjuk nem hiszem hogy te olyan lennél mint én. Akkor nem gondolkodnál ilyesmin.
2012. márc. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A tiniket tényleg hidegen hagyják a családtagjaik,lázadó korszak,de ez később változni fog.Én ha csak belegondolok,hogy valami rossz történik valamelyikükkel,bekönnyezik a szemem.Nem tudnék élni nélkülük.Nekem ők az életem értelme,a legözelebbitől a legtávolabbi csalágtagjaimig,mind.Nekem sincs életcélom.Gazdag se akarok lenni már.Csak szeretném,ha egész nap azt csinálhatnék,amihez épp kedvem van,és ne kéne egész nap dolgoznom.Ha sok pénzem lenne különböző vállalkozásokat nyitnék,és bejárogatnék,foglalkoznék velük mikor kedvem tartja,jóba lennék az alkalmazottaimmal,és egyszerűen lekötném magam.De nem az érdek és gazdagság hajtana.Ez sose jön el,nem érem el,ezért nincs is célom.De nem is érdekel.Nem érdekel semmi.Nem akarok gyereket se,a párom se.Nem okoz örömet semmi,csak vagyok,hol unalmasan telnek a napjaim,hol eseménydúsabban,de alig várom,hogy vége legyen.Öngyilkos nem akarok lenni,de már várom,hogy minél hamarabb lepörögjön céltalan életem..
2012. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tini, felnőtt ember vagyok már, de tinikoromban sem érdekeltek a szüleim, vagy egyéb rokonaim, vagy bárki más. Ezért ezt így nem lehet megmondani, hogy a kérdező is csak azért nem szereti a szüleit mert 14 éves.
2012. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Majd ha pár év múlva nap mint nap melóznod kellesz, azt fogod kívánni bárcsak egy kicsit, legalább egy kicsit unatkozhatnál!
2012. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
én a lázadókorszakomat élem kb 2 éve... akkor hog yhogy csak 1 hónapja érzem úgy hogy soha nem szerettem senkit?
2012. márc. 19. 01:06
 19/22 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik, rengeteg példa volt már rá a történelemben is
2012. márc. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Például?
2012. márc. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!