Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van élni? 15/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:39
1 2
 11/20 Selektra ***** válasza:
Lehet hogy tényleg sz@r dolog az élet! De gyávaság elmenekülni előle! Az öngyilkosság a leggyávább dolog a világon! Mindig ki lehet talpalni a sz@rból!
2012. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
De minek küzdeni?
2012. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Selektra ***** válasza:
Mert az ember hiába szörnyeteg erősnek teremtetett! Mindig hajt minket valami!
2012. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

3-asnak adok igazat, jól eltalálta, hogy mit érzek...

semminek semmi értelme

2012. jan. 10. 21:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Majd 42 évesen rájössz.;)
2012. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Selektra ***** válasza:
De mindennek van értelme lehet hogy most nem így éreztek de itt sajnáltatni magatokat?! Jajj istenkém így nem érzem ezt így érzem azt! Az élet kemény dolog! Mért szerintetek úgy születik mindenki hogy aranykádba fürdik?! Most nem azért de lehet értelmesen is unatkozni! De biztosan mi vagyunk a hülyék akik ráakarnak világítani egy csomó dologra! Szégyenlem magam hogy még most is fenn vagyok titeket győzködni! AZ ÉLET EGY NAGY RAKÁS SZ@R DE EZ VAN CSINÁLJ A SZ@RBÓL ARANYAT!!!!!
2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Egyesek nem unatkoznak hanem szenvednek.
2012. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

HA még valaki nem sejtené, ezt a világot az utóbbi száz évben megszerkesztették, hogy keveseknek legyen jó, a többség meg hülye birka maradjon. Kezdve az óvodával, befejezve az egyetemmel, plusz a média és a politika.

Szarból nem lehet várat építeni.

Tanulni lehet ebből az egészből, az igaz, de közben meg szenvedek, mint az állat. Hát köszönöm, élet.

2012. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16os: 3as vagyok, nem sajnáltatom magam, csak írtam, hogy semminek semmi értelme. Tudom, hogy sokaknak az élet *** kemény, és azt se mondtam, hogy én nem tudok boldog lenni.
2012. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Selektra ***** válasza:

Azt nem mondtam hogy nem lehetsz boldog! Azért kaptuk az életet hogy örüljünk neki! Azt is tudom hogy mindenféle szennyel próbálják elterelni a figyelmet az igazi bűnökről/bűnösökről! Lehet hogy rengeteg embernek igaza van ebben de én mégis úgy vagyok vele hogyha az élet szar akkor is próbáljunk jobbat teremteni! Felkészültem arra hogy nagyon nehéz lesz és mégis azért fogok szívni mert ha elérek valamit akkor a gyerekeim már kicsit boldogabbak lesznek! Tudom még mindig nem hisztek nekem mert jövök a sok nyálas maszlaggal de igazság szerint nem tudom már hogyan tudnék az ellen tenni hogy így gondolkodjatok! Nem szeretnék ennyi embert látni aki feladja mert az ösztöne már nem a régi! Bocsánat hogy eddig próbálkoztam!


Igazából még nem vagyok annyira tapasztalt de hát mit tegyen egy 13 éves lány ennyi idősebb ellen? Biztos jobb szenvedni!

2012. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!