Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van élni? 15/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hogy boldog légy,jó dolgok érjenek.és te is tégy jókat mással meg hozz ki minél többet magadból
2012. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
verd a segged a földhöz
2012. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem semmi. Ahogy az öngyilkosságnak se lenne semmi értelme. Semminek semmi értelme :D
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

hát azt én se tudom :/

16/F

2012. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Elméletileg az, hogy boldogok legyünk.
2012. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Selektra ***** válasza:
92%

Az életet ajándékként és átokként is felfoghatod! De gondolj bele mennyi minden van amit megtudhatsz a világról, megannyi mindent megteremthetsz és a sorsodat irányíthatod! Én szerintem túl sok minden van és kevés az idő például: pszichológiát, láb reflex reakciót, emberi betegségeket, nyelveket és még ezer más dolgot tanulok úgy hogy nem is azon a területen helyezkedek el (csak úgy szabadidőmbe)! És még olyan sok mindent tanulnék de kevés az időm! Az élet mindig kalandokat rejteget és ne félj mert bánatból is jutni fog rendesen, de ha nem lennének akadályok akkor nem lenne kihívás! Unalmas lenne! Nem is beszéltem még a barátokról, az izgalmakról ráadásul előtted még az egész élet!


És én is még csak kóstolgatom ezeket! 13/L

2012. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
#6 te hülye vagy
2012. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Selektra ***** válasza:
Mért lennék már az? :P
2012. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
SEMMI az égvilágon. h.lyeség az egész. ha belegondolsz, gyerekként tanulsz, felnőttként dolgozol. elvileg tényleg az, hogy élvezd, dehát mit lehet ebben a sz@rban élvezni?
2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nem tom. az én mostani életemnek az az értelme, hogy hajtsam magam, és üldözzem magam, mintha önmagam megszállottja/gyilkosa lennék. Egyszerűen nem tudom. kéne valami hobbit találjak, de semmi. egyszerűen má irritálom önmagamat is. :3 *önelemzést nem értetek, köszönitek nekem szépen*

üdv ^^ 14L

2012. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!