Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ezért mi értelme van élni?

Most ezért mi értelme van élni?

Figyelt kérdés
Nem élek olyan régóta, de köszönöm, nekem teljesen elég volt ebből az egészből.Nem látom értelmét az életnek.Minden napom ugyanolyan, unalmas, vagy egy szenvedés(legtöbbször), aminek csak a végét várom.Ez az egy, amit élvezek az életben, az alvást, olyankor nincs fájadalom, nem tudod, hogy létezel.A halál szerintem olyan, mint amikor alszol, csak az örökké tart, nem ébredsz fel, nem nézel szembe egy újabb, szenvedéssel teli napnak.Ráadáasul minden év egyre rosszabb lesz, egyre jobban elmegy a kedvem az élettől, és ez még semmi, később sokkal nehezebb lesz, de nekem már ez is sok.Tudom, hogy nem lesz kedvem az élethez, még ha történik valami jó, akkor sem.Mintha kiszállt volna belőlem a lélek.Én így nem akarok élni.
2011. nov. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan mondod?
2011. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha túlleszel a kamaszkoron másképp fogod gondolni.
2011. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek
2011. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok túllenni rajta.Megvárom a karácsonyt, amikor utoljára együtt lesz a család, és megölöm magam..Nem akarok tovább szenvedni minden nap, nem bírom.
2011. nov. 1. 20:03
 5/6 Selektra ***** válasza:

Az élet egy ajándék habár vannak neki hatalmas próbái, fájdalmai! Üresnek érezheted de ha újra gondolod ój sok szépséget lelhetsz benne! Ha érzed hogy már nagy a teher a válladon akkor csak hunyd le szemed csak egy percre miközben nyugodt vagy és a többi megy magától! Ne feledd hogy csak azért mert az élet eléd görget valamit attól még folytatnod kell! Én is fiatal vagyok! A szüleim mikor 5 éves voltam és a húgom 3 akkor váltak, Szabolcsból felkellet költöznünk Pestre és akkoriban pénzünk alig volt. De nem igen zavart! Kiderült hogy van nem egy örökletes betegségem! Egyet közülük már kinőttem de megmaradt még egy pár köztük pl: a tüdőm eléggé gyenge ezért rengeteg sportot nem csinálhatok. A már kinőtt betegségemre hormon kezelt gyógyszereket szedtem ezért túlsúlyos vagyok nem tudom ledolgozni a tüdőm miatt! Apám inkább a húgomat szerette mert én átláttam rajta! Az apukám alezredes volt a rendőrségnél de 3 éve meghalt (szept. 11-én)! Jól tanulok de akkor is elég rendesen megszívatnak! Az egész családom tiszta önvédelmi küzdelem edző ezért többfajta önvédelmi harcot tanulok! Különben gyümölcscukor érzékeny vagyok ezért nem ehetek egy csomó kedvencemet! Mégis barátaim vannak bár szeretek magamban lenni és tudom hogy az élet nem tökéletes + egy vödör sz@r szokott lenni de fura hogy ha a barátaimmal vagyok elfelejtem mindezt! Ha érzem hogy most kikészülök csak "kiürítem a lomtárat a fejemben" és beválik! Hiába ilyen az élet én mégis elvagyok, és szombatonként kisgyerekeknek tartok műsort a rádióban! Lehet hogy komolyabb gondjaid vannak de úgy vélekedem ne dobd el magadtól az életet!


Tán még fiatal vagyok de tudom várhat rám ezernyi kaland s fájdalom de én mégis neki vágok nem adom fel!!!


14/L

2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
merre laksz? nem kell egy társ az öngyilkossághoz? komolyan.
2011. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!