Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem semmit nem ér az életem?

Figyelt kérdés
Kocka vagyok, nincsenek barátaim, gyűlölöm az iskolát mert egyfolytában cikiznek.Csendes vagyok, csak kihasználnak az osztálytársaim.. Senkinek nem kívánok ilyen rossz életet.Nincs kiút!
2012. jan. 5. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az élet mindig ér valamit, csak olyan társaságban vagy akik nem nagyon növelik az önbizalmad.

Ettől függetlenül nem vagy értéktelen ember és az életed sem az. Csak meg kell találnod a saját közegedet ahol megértenek.

Én se vagyok manikűrözött plázacica pedig ilyenekkel voltam körülvéve. Engem is zrikáltak na akkor most nem érek semmit? Ugyan. Mindenki jó valamire. Ha másra nem hát elrettentésre:))))Ezt ne vedd komolyan.

Figyelj ide kiskocka, az informatikában van a nagy lé. Majd a tíz éves osztálytalálkozón nézd meg hova jutottak a nagyszájúak. Az ilyeneket nem bírják egy igényes, komoly munkahelyen.

Jah, kihasználni meg azt lehet aki hagyja. Ne akarj az ilyeneknél bevágódni. Egy rakás kamasz van aki úgy érzi, hogy az élete egy pokol és mindenkinek jobb. De aztán ezek az évek olyan hamar elszállnak észre sem veszed és már csak röhögni fogsz rajta pár év múlva.

2012. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!