Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem senkinek nem kellek!...

Úgy érzem senkinek nem kellek! Hogyan lehet uj életet kezdeni? Semmit nem ér az életem!

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1szor is hany eves vagy? hazas? gyerekek?

minden esetre. probalj tobbet kijarni, baratkozni, hivj fel regi ismerosoket. probalj ujakat szerezni.

2009. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31 évs vagyok!Senki nem vesz komolyan!az életem egy nagy sz.....r!
2009. jan. 11. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 31 éves! és 41 vagyok, és az én életem is egy nagy nulla. Ezt két módon lehet feldolgozni: vagy teszel érte, hogy ne így legyen, vagy egyszerűen nem gondolkozol az élet értelmén. Az első a célravezetőbb, de nekem sem megy, sajnos, így aztán segíteni nem tudok, maximum vígasztalni, hogy ezzel nem vagy egyedül.
2009. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sokáig én is úgy éreztem, hogy nagy szar az életem, aztán kidolgoztam magamnak egy tézist ami alapján elkezdtem élni és ami már nagyon sok barátomon, ismerősömön segített.


Az elméletem (ami mint mondtam gyakorlatban is bejött) a következő:


Élj minden nap más életet! Minden reggel mikor felkelsz, értékeld az előző napod. Ha úgy gondolod, hogy rossz volt akkor kezdj egy új napot, ha tetszett folytasd a tegnapot.

És ezt nem csak úgy értem, hogy mondjuk felhívod a barátodat/barátnődet megkérdeni, hogy hogy van.

Legyél olyan amilyen nem vagy. Hidd el, előbb utóbb megtalálod Önmagad és azt az életet ahol elfogadnak és utána magadtól be fogsz állni egy olyan szintre ahol jól érzed magad megjátszás nélkül.

2009. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem kedves kérdező.. Sajnos Én is ilyen vagyok, mint Te. Szóval nem tudok segíteni, csak gondoltam írok, hogy tudd nem Te vagy ezzel így egyedül.. Az Én életem sem ér egy fillért sem, állandóan úgy érzem, hogy mindenki utál és, hogy mindenki ellenem van. Senki nem szeret stb..

És én még még csak 17 vagyok. :S

2009. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!