Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az életem semmit sem ér?

Figyelt kérdés

Nos, a dolgok adottak, ez nincs régóta így, előtte is volt de csak 1-1 napig tartott, aztán "visszatértem"...

most az utóbbi ca. 1,5hónapban folyamatosan így érzek, nincs veszély érzetem, nem érzek "határokat"...

Nem értem hogy alakulhatott ez ki, de szörnyűű..

Pedig relative -koromhoz képest- egész sok mindent láttam már/éreztem/csináltam, úgyérzem maximálisan mindent megtettem az egyéni jólétem érdekében, de ennek sem tudok örülni... pedig élvezni kéne, de nem vagyok rá képes. :(

bármi, bárhogy van nekem sehogysejó, abszolút b.szok rá mindenre... :)


belegondolva a dolgokba, 1évre visszamenőleg életem eddigi legjobb szakaszát éltem, lehet amiatt van ez az egész, úgyérzem olyan jó, vagy jobb már nem lesz sohasem...


2010. júl. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A lónak rendesen adjál enni.
2010. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menjél dokihoz és meséld el neki, hogy érzel..
2010. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem Wowozz
2010. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon sok ember érzi úgy, hogy haszontalan és nincs értelme élni. Őszintén én is így voltam és még néha vagyok is.

Kb. úgy vagyok ahogy te is, mindenem megvan, nem panaszkodhatok, voltam külföldön többször is, sokan szeretnek, de volt hogy úgy éreztem ez semmit sem jelent.

Ilyenkor mikor mindened megvan, nem is igazán tudhatod hogy milyen jó helyzetben vagy, mert csak akkor tudnád értékelni igazán, ha elveszítenéd.

Mondok egy idézetet: "Csak akkor értékeled az életed, ha testközelbe kerülsz a halállal.

Szóval csak akkor tudod mi a jó, ha már átélted a rosszat is.

Persze nem azt akarom, hogy keresd a rossz dolgokat, hanem, hogy gondolkodj el azon, hogy mi lenne, ha a helyzeted rosszabbul állna, ha nem lenne egy családod aki mindig hazavár, ha tényleg csak egyedül lennék, egymagad.

És emlékezz meg a jó pillanatokra, mennyi mindent láttál, mennyi mindent csináltál, elevenítsd fel azokat az emlékeket amelyek nyomot hagytak a szívedben, amikkel több lettél.

És ami még fontos,hogy ne rágd magad ezen túl sokat!

Foglald el magad! Sport Nyári munka Táborok Tanfolyamok Családi programok Könyvek!! stb.

A lényeg hogy próbáld meg a rossz gondolataidat elhesegetni és minnél több pozitívat begyűjteni.

Ha rád jön a sírás akkor ne fojtsd el, hanem sírd ki magad az utolsó cseppig, igyál egy pohár vizet, és irány a programok.

Ha lusta vagy kimozdulni a házból (én ilyen típus vagyok) akkor irány a netmozi és nézz filmeket, vagy olvass izgalmas könyveket, a jó könyvek fel tudnak dobni.


Szóval fel a fejjel!

Higgyél nekem, szarni rá,

Mosoly, és irány a világ!


Ha van kedved lelkizni itt a címem: potty8000@citromail.hu


Remélem segítettem!

2010. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!