Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleőrülök.

Mit tegyek? Beleőrülök.

Figyelt kérdés

Sziasztok.14 vagyok azaz 8.os.Itt a félév és elég sz.rul állok mindenből.Úgynéz ki nem vesznek fel a suliba amibe szeretnék menni.Anyáék erről mitsem tudnak,mert nem merem nekik elmondani.Nem tudnék a szemükbe nézni,mivel (szégyenlem ezt leírni)eddig minden évben eljátszottam ezt.

Ezzel az érzéssel kelek,és fekszem...hogy mekkora csalódás vagyok én nekik,és hogy mi lesz velem?

Kérlek bántó válaszokat ne küldjetek,mert így is elég rosszul érzem magam.

Köszönöm


2011. dec. 28. 07:01
 1/4 Réká$hh válasza:

Szia!

Tudom,nehéz elmondani, velem is volt ilyen, de végül úgyis kiderült az egész, úgyhogy jobb, ha még most elmondod a szüleidnek.Próbáld meg óvatosan elmondani, hogy ti is tudjátok, hogy milyen nehéz ilyenkor a suli, és hogy igyekszel (remélem így van).A félévi jegyeken már nincs sok esélyed, hogy javíts, de adj bele mindnt, készülj fel jól a még félév előtt írandó dolgozatokra!

2011. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondani nem merem:\
2011. dec. 28. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress egy jó szakmát, ahol kapsz ösztöndíjat és érdekel is, és meg is lehet belőle élni becsületesen. Mi a f.nak annyi baromságot tanulni a gimiben meg az egyetemen.

Egy milliárdos informatikai cég vezetője azt mondta egy egyetemi beszédén, hogy ő nem végzett egyetemet, milliárdos lett, aki meg egyetemet végez az jöhet hozzá dolgozni, mert a suli kiöli a kreativitást, és kockaemberek jönnek ki belőlük. Ha tanulni akarsz, eszesedni, magadtól is olvashatsz, tanulhatsz bármit. Hacsak nem vagy ostoba, mert akkor mindegy.

2011. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az eszemmel van a baj.A szorgalmammal.Amúgy szakközépbe akartam menni...
2011. dec. 29. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!