Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon nagyon...

Mit tegyek? Nagyon nagyon erős bűntudatom van, beleőrülök.

Figyelt kérdés

Vége lett a másfél éves kapcsolatomnak, és én majdnem minden tárgyi emléket elveszítettem.:S El akartam vinni valakinek megmutatni, és útközben elhagytam, kerestem mindenhol, semmi.:S

2 nyaklánc, és egy karkötő.

Még van egy gyűrű, ami most ötvösnél van, és egy másik karkötő. Ezek maradtak meg. Mit csináljak? Gyűlölöm magam, amiért elhagytam ezeket a tárgyakat...


2011. jan. 6. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ezek "csak" tárgyak. Az emlékek, érzések fontosabbak a tárgyaknál.
2011. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jel volt. Lépj túl rajta!
2011. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor is. Az egyik láncot a születésnapomra kaptam. A másikat egy közös nyaraláson vette a legnagyobb titokban. A karkötőt én vettem párban...Gyűlölöm magam érte, amiért nem vigyáztam rájuk.:S Mit csináljak??? Nem bírok úgy élni, a tudat, hogy elhagytam ezeket a tárgyakat...Amikhez olyan szép emlékek fűznek, amiket úgy őrizgettem.:S
2011. jan. 6. 00:55
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem meg ellopták a volt férjemtől kapott autómat. Mégse őrültem bele. Lépj túl rajta, mert hogy fogod "feldolgozni", ha nagyobb bajod lesz az életben? Bár őszintén kívánom, h ennél nagyobb bajod sose legyen! :)
2011. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére megmaradtak az úgymond 'fontosabb' tárgyi emlékek, de akkor is! Olyan béna vagyok...
2011. jan. 6. 00:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam,fiatalon elhagytam,pontosabban ellopták (feltörték az autót,és elvittek mindent,kabátokat,táskákat,mindent amit értek,amíg mi szórakozni voltunk bennt a buliban)és Én is azt hittem,nem élem tűl,annyira kötődtem azokhoz a tárgyakhoz.Jött a rendőrség a parkolóba,és zokogva csak azt hajtogattam,hogy nem érdekel mit vittek el,pénzem,papírjaim,új kabátom,táskám,csak az emlékeimet adják vissza.Persze,soha nem lett meg,mot 40 vagyok,az ével alatt lassan feldolgoztam,megnyugodtam,beletörődtem...

Most nagyon fáj Neked is,de hidd el,az idő gyógyír..

2011. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok,azt kifelejtettem,hogy a táskámban amit elvittek,benne volt a kedvesemtől kapott gyönyörű kis emlékeim,kulcstartó,közös képek a nyaralásokról,(ezek a képek akkor még pótolhatatlanok voltak,20éve történt)és még pár kis csecsebecse,amik Nekem akkor többet értek,mint a világ összes kincse..
2011. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyu én a Balcsiba hagytam el páromtól kapott aranygyűrűmet,nem szoktam ékszerrel úszni amúgy,mert tudom hülye p*csa az aki gyűrűvel ékszerrel megy a Balcsiba,hülye tesóm meg azt mondta mikor kiderült,hogy biztos megakartam mutatni a halaknak is milyen szépet kaptam páromtól,de nem agyaltam rajt sokáig, te se agyalj,mert becsavarodsz,fogd fel égi jelként,hogy lekell zárnod valamit a múltból,és lépj tovább...
2011. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kicsit jobban érzem magam.
2011. jan. 6. 01:25
 10/13 anonim válasza:
Ne viccelj már, ha elveszítesz valamit, az véletlen, nem tehetsz róla! Nem hibáztathatod magad egy rossz véletlenért! Nyugodj meg, semmit sem csináltál rosszul! Fel a fejjel!
2011. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!