Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beleőrülök!...

Mit csináljak? Beleőrülök! Fogalmam sincs melyik lenne jobb

Figyelt kérdés

Meginogtam :( fogalmam sincs milyen érzés ez :(



Próbálom érthetően elmagyarázni!

Van az első szerelmem, akivel együtt voltam majdnem 4éven át, csak véget ért mert hajtott engem a kíváncsiság.

20hónapja nem vagyunk már együtt.Én dobtam.Viszont neki több mint egy éve nekem pedig 4hónapja van kapcsolatom.


az én kapcsolatom is olyan már hogy újrakezdtük mert ez a fiú korábban megcsalt engem.

az EX-em kapcsolata meg fogalmam sincs hogy miért nem működik, nekem mindig azt mondta hogy igazán csak egyszer volt szerelmes még pedig belém!


Na és akkor most ugrik a majom a vízbe,külföldön dolgozik az exem,ha haza jön mindig összefutunk egy kicsit, nem vagyunk haragba.Na és holnap jön haza, és szeretne velem találkozni, és azt mondta hogy napok óta nem tud aludni csak rám gondol, mert szeretne velem kibékülni.Mondta hogy le kell ülni megbeszélni,nem muszáj egyből szakítanom a mostani barátommal stb.

nem tudom mit csináljak, nem tudom mit érzek. :(


2011. dec. 20. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem el neked, hogy tényleg nem tudod, hogy melyik a jobb, vagy, hogy jó - e egyáltalán bármelyik. Vagy azért kérdezted meg, hogy lebeszéljenek? Találkozzatok és dönts, de a felelősség alól nem menthet fel senki.

Biztos nem ezt a választ akartad hallani.

2011. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a fiù még szeret téged, én ùjra repülnék a karjaiba a helyedben, ha te is érzel iranta valamit.
2011. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szeretem a régit is, ő volt az első, a mostaniban már csalódtam de őt is szeretem. Talán mindkettőt szeretem? vagy csak egy fura érzés?


Már kiakartam békülni tavasszal a régivel, de akkor indult külföldre és azt mondta nem békülünk ki mert nem tudna itt hagyni.

2011. dec. 20. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:

A mostanit lehet azért szereted, mert nem akarsz egyedül maradni.Még raadasùl meg is alazott.

Hallgass ram, mert én is elkövettem ezt a hibat.Végülis megjött az eszem, ahhoz mentem aki valóban szeretett és harcolt értem.

Add meg ennek a fiùnak ùjra az esélyt!Biztosan atértékelt mindent kint.Viszont csakis akkor, ha valóban szeereted, az nem elég ha csak õ akar téged.

Egyébként a mostani megcsalt és mégis jobban akarod, hat nem tudom.

2011. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha leültök és higgadtan átbeszélitek azt a négy évet, mi volt a szép, mi lehetett a gond, a végén rá fogtok jönni, hogyan tovább. Valahogy adni fogja magát a válasz, a következő lépés, ahonnan már lehet egyre tovább és tovább lépni.
2011. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok!
2011. dec. 20. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:

És a 20hónap alatt végig Rád gondolt? Akkor miért nem szerzett már vissza előbb? Miért nem jelezte, hogy újra kezdené veled? Nekem itt valami sántít, ne haragudj.

4hónap a mostani fiúddal, aki már megcsalt...

Én keresnék egy 3-at, aki valóban szeret és tisztel.


Persze találkozzatok, beszéljétek meg, de nem kell mindent elhinni, láss át azért a rózsaszín ködön.

2011. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jobb helyed lenne az első mellett, de sajnos te nem szereted őt. Így viszont felesleges újra kezdeni vele. Ha igazán szeretted volna, senki másra nem lettél volna kíváncsi, ha most igazán szeretnéd, már szétvetne az izgalom, hogy újra láthatod.
2011. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazság az h 50-50 % én is azon vagyok h eddig mért nem most meg hirtelen miért?! :( félek újra csalódni!
2011. dec. 20. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tedd fel neki, ha fogtok talalkozni és remélem, hogy jól döntesz.

Egyébként honnan tudod, hogy nem gondolt rad, lehet azért nem jön össze a baratnõjével, mert téged szeret és téged keres benne!

2011. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!