Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkori teveszmek? Ami...

Gyermekkori teveszmek? Ami igy utolag mar nevetseges? Van ilyen torteneted?

Figyelt kérdés
Koszi, ha megosztod velem!
2009. máj. 10. 09:06
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

OFF! Végre egy olyan kérdés, ahol a válaszolók nem sértegetik egymást...

Olyan aranyosakat írtatok, egy csomót nevettem !! :)) Köszi mindenkinek, jó kedvem lett! Remélem, írtok még többen is!

2009. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ment a Rocky című sorozat, akkor szerelmes lettem Sylvester Stallone-ba, és elkezdtem neki levelet írni, hogy tudom, hogy van felesége, meg minden, -mert ugye azt hittem, hogy az a film a valóság-, de hogy én szerelmes vagyok belé, és persze azt gondoltam, hogy tud magyarul. :)
2009. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
100%
Én régen azt hittem hogy a Forma 1-es autók kisautók és azon csodálkoztam hogy hogyan férhetnek bele a kisautókba az emberek. XD :D
2009. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy volt,hogy az ajtó mellett volt egy szekrény,és tudtam,hogy poros a teteje. anyukám meg azt mondta,hogy ha elmegyek a szekrény mellett rámugranak a porcicák. annyira megijedtem,hogy elkezdtem sírni :D
2009. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott mégegy :)

Az általános iskolánk Jókai Mór nevét viselte, röviden csak úgy hívták, hogy "a Jókai". Persze 6 éves koromban nekem ez semmit nem mondott, fogalmam sem volt róla, hogy ez egy embernek volt a neve. És mivel sokszor utáltam oda járni, ezért gyakran mondogattam, hogy ez nem Jókai, ez Rosszkai :D Mert azt hittem, azért hívják Jókainak a sulit, mert azt gondolják, hogy milyen jó.

2009. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édeseket írtatok! Én hangosan nevettem rajtuk :)

Én kiskoromban azt hittem, a föld ugye lapos, mint régen is hitték. Noh, és a szélén ül egy horgász, és az húzza le a napot! Simán, beleakasztja a horgot és visszatekeri :D

Hogy reggelre hogy kerül vissza az égre, azon sosem gondolkodtam :)

2009. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi lány voltam (kb. 4 éves), és rámjött a pisilés a játszótéren, azt mondták a nagyobb fiúk, hogy pisiljek nyugodtan, csak csukjam be a szemem erősen és akkor nem lát meg senki. Én persze elhittem, és még a kezemet is a szemem elé tettem, hogy nehogy véletlenül mégis lássanak:))
2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy Én mondtam meg anyunak, hogy terhes. :D És még disekedtem is: anyu terhes, de ő nem tudta, csak én mondtam meg neki :D

A poszterek meg mindig engem néztek. :D

2009. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
8%

én még gyerek vok de tudtam 5 évesen h nincs télaó és ezért fojton szivattam pl:

1 szer anyám monta vicc böl h agyunk neki pálinkát és atunk neki tejet és meg szolalatm: anya te nem aztmontad h részeges állat ezért tej helyet votkát agyunk neki?

2009. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Az angol filmek szereplöiröl azt hittem hogy azok tudnak magyarul és ugy forgatják a filmeket hogy magyarul is megtanulják a szöveget
2010. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!