Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkori teveszmek? Ami...

Gyermekkori teveszmek? Ami igy utolag mar nevetseges? Van ilyen torteneted?

Figyelt kérdés
Koszi, ha megosztod velem!
2009. máj. 10. 09:06
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
én azt hittem régen hogy az olyan filmeben amikben gyerekek vannak felnőtt színészekkel forgatnak. valamilyen speciális kamerájuk van ami gyereknek veszi fel, mutatja őket. XDD
2009. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy minden színész magyar. És nem értettem meg, hogy csak lefordítják. Olyan büszke voltam az országunkra, hogy ilyen híresek! XD
2009. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

"1. Régen a világ fekete-fehér volt, csak azóta kiszínesedett"


Ajánlom figyelmetekbe a Pleasantville nevű filmet :)

2009. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nővéremmel azt hittük, hogy ami a filmekben történik az mind valóság. Tehát ha valakit lelőttek, akkor azt hittük, hogy az életben is lelőtték, mert olyan sok pénzt kapott érte, és, hogy ott van egy orvos, aki gyorsan megmenti az életét.
2009. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

velem sokat szorakoztak a batyam haverjai,pl en azt hittem ha valaki szuz az a horoszkopjara vonatkozik es ok kerdeztek,hogy szuz vagy?erre en mindig azt mondam,hogy nem es nem tudtam mert nevetnek.

Meg azt hittem,hogy a csillagok olyanok amilyennek mi rajzoljuk es,hogy a holdnak meg a napnak szeme van csak mi nem latjuk.

Meg azt hittem mikor egy film lejar es soroltak a szereplok szinkron hangjat,hogy a szineszt igazabol ugy hivjak es amikor mondtak,hogy magyar hangok azt hittem hogy cak ugy mondjak.Meg azt hittem ezek magyar fimek es amikor tenyleg magyar film ment nem ertettem mert monjak csak arra,hogy magyar film ha a tobbi is az.Es azt is hogy a filmeket akkor veszik fel amikor mi latjuk es csodalkoztam,mikor nyaron karacsonyi filmet mutatnak,hogy ott vajon most hogy van karacsony.

Meg hogy a rajzfilmeket ugy csinaljak,hogy kezzel megrajzoljak majd vizfestekkel kifestik es kotellel mozgatjak oket.

2009. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
én minden bűnügyi filmnél azt hittem hogy akit lelőnek az tényleg meghal,a "látnak a tv-ből engem"az nálam is megvolt,a szomszéd fiúval állandóan a holdat akartam leszedni az égről mert a nagyobbak azzal ámítottak hogy sajtból van,a babákat a gólya hozta,csak azt nemértettem hogy a tehén és az elefánt babáját hogy bírja el :)és volt még az hogy aki télen született arra azt mondogattuk hogy a varjú hozta
2009. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

12:23-as:

Azt hiszem, láttam, vagy valami hasonló filmet...

Ha arra gondolsz, hogy fekete-fehér az egész film, és a végén minden színes lesz fokozatosan. A virágok, a házak, minden. És azt hiszem, sötétbőrűek (is) játszanak benne.

Ha ez az a film, akkor azt láttam. De nem kiskoromban! :D

Én már sokkal előbb azt gondoltam - szerintem a ff fényképek miatt - de úgy látom, ezzel egyáltalában nem vagyok egyedül. :)

2009. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

8-9 éves korom körül tele volt poszterezve a szobám. de féltem tőlük. meg voltam győződve róla, hogy élnek, látnak. valami olyat képzeltem, hogy színészeknek van egy kamerájuk, ami a poszterből sugározza nekik a képet egy tévére, és mindent látnak. az elején csak kicsit szorongtam, de a végén már annyira, hogy nem öltöztem a szobámban, és nem is ettem ott (még ma is nagyon nehezen eszek mások előtt). volt egy színváltós hangulatgyűrűm, amit mindig a kezükhöz tettem, és megerősítette a tényt, hogy a színe megváltozott.


biztos voltam benne, hogy egy szörny van az ágyam alatt. mikor éjjel ki kellett mennem pisilni, nagyon féltem, vettem egy nagy levegőt és minél gyorsabban futottam ki, hogy el ne kapja a lábam. :) de csak sötétben.


olyan 6 éves lehettem mikor volt egy festett-ragasztott bohóc a szoba falán. na, attól szabályosan rettegtem. nem tudom, mitől féltem, de nagyon. utáltam lefeküdni. ráadásul nem mertem szólni, hogy szedjék le, hetekig horrorisztikus éjszakáim voltak, mire megemlítettem, hogy tűntessék el onnan. ma is utálom a bohócokat, de már nem félek.


a leckére azt hittem, hogy az lepke. lógott a plafonról egy papír lepke, és mindig mondtam, hogy megírom a leckémet, és próbálkoztam felérni a lepkét, és "megírni". persze nem értem fel ... :)


hirtelen ennyi jutott eszembe.

2009. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
94%
Én 8-9 éves koromban hittem azt, hogy a filmeket bábokkal csinálják, mert pl az akciófilmekben egy ember nem bír ki olyan dolgokat, amik ott vannak...
2009. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

én olyan 8 éves korom körül minden nap néztem a barátok köztöt(még ma is nézem)és megvoltam győződve arról hogy a színészek a való életben is úgy élnek mint a sorozatban és a nevük is ugyanaz


kiskoromban azt hittem hogy a fotel és a hotel ugyanaz,az anyumnak mindig azt mondtam hogy megyek tv-t nézni és leülök a kedvenc hotelomba :D


mikor az anyu a húslevesből kivette a zellert(spárgával össze volt kötve)azt hittem rá hogy béka és soha többé nem ettem zellert(még most sem eszem meg)

2009. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!