Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkori teveszmek? Ami...

Gyermekkori teveszmek? Ami igy utolag mar nevetseges? Van ilyen torteneted?

Figyelt kérdés
Koszi, ha megosztod velem!
2009. máj. 10. 09:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
92%

Hm, érdekesek :)

Én annyi sok maflaságot nem hittem, most hirtelen, ami eszembe jut az az, amikor egyszer fel akartam tölteni egy elemet úgy, hogy át akartam vezetni az áramot az egyik elemből a másikba. Én pedig ügyesen rövidre zártam a kettőt. A legdurvább az egészben, hogy a voltmérő nagyobb feszültséget mutatott a zárlatolás után, erre emlékszem. De aztán rájöttem, hogy az áram nem tudja, hogy merre kéne menni, meg amúgy sem szabad az elemet tölteni, így hanyagoltam a témát. :) Meg meggyőződésem volt elég sokáig, hogy az áram a pozitív pólustól folyik a negatív felé. Meg azt hittem, hogy a p.csa s.gget jelent.

2009. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a felnőttek okosak és tökéletesek és de jó nekik... :(
2009. máj. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát mellesleg én is azt gondoltam, hogy a felnőttek azt csinálnak, amit csak akarnak.

Ja, meg azt hittem, hogy a "külföld" az egy konkrét hely, egész pontosan egy ház. Mert amikor ovis voltam, anyukám elutazott egy hétre, és apukám mondta mindig, hogy anya külföldön van, én meg nem tudtam elképzelni, hogy az mit jelent, hát úgy képzeltem, hogy az egy ház, ahová elutazott. Úgy gondoltam, hogy más országok nincsenek. Meg más városok se nagyon, legfeljebb a mi városunknak olyan részei, ahol még nem jártam :)

2009. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondták, hogy növesztik a hajukat, akkor azt hittem, hogy valami szert kennek rá, és így gyorsan megnő :)
2009. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm ovis korában nem mert fényképezkedni,mert azt hitte,hogy az emberek benntmaradnak a képben...xD

nekem olyan volt,hogy azt hittem,hogy Snoopy valami sorozatgyilkos volt:D

2009. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:
100%
A szomszéd gyerek mutogatta nekem a kukacát a szüleink előtt, én meg elszaladtam, és azt ordítottam, hogy "kígyó van a hasában" :D
2009. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
100%
En kiskoromban azt hittem, hogy a tüdő egy üres üreg, ami megtelik levegővel amikor lélegzünk :)))Amikor meg kifujjuj ténylegesen is üres :)) És azt hittem az őzikea lány, a szarvas meg a fiú :D
2009. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

amikor kicsi voltam, akk a rublik kockát sosem tudtam kirakni, és bemérgesedtem, és leszedtem a színeket(matricákat) és szépen kicserélgetttem, mert abszolút meg voltam győződve hogy azt nem lehet kirakni:D

és a nagyok teljesen így csinálják..:D

még méig megvan ez a kocka.. :)


volt egy oan korszakom h nem akartam enni, anyukám rámszólt, hogy "egyél, mert vékony maracc" és meg dühösen rákiabáltam hogy "nem vagyok vékony malac!!" :D


sosem értettem meg, hogy hogyan van az, hogyha előttem van észak, hátam mögött dél... akkor ha balra fordulok arra van észak, a jobbra arra van észak:D:D


nemtom nekem képzelgéseim nem voltak, inkább barominagy hülyeségeket csintem... :P

2009. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
78%
én nagyon kicsin azt hittem, ha dörög az ég, akkor Isten fingik, ha esik akkor bronzol, ha villámlik, akkor meg épp kábelt fektet xD
2009. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem,amikor azt mondták,hogy: ,,Majd megnöveszted a hajadat!",hogy vmi szert kell rákenni és attól gyorsan nő. Elég szomorú lettem mikor megtudtam,hogy nem,mert meg kell várni,míg megnő..:D

A másik,azt hittem,hogy valahogy úgy születik a kisbaba,hogy a fiú és a lány összedörzsölik az izéjüket..:D:D XD

Meg,hogy az anyuka fenekén jön kis a kisbaba..:D

2009. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!