Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkori teveszmek? Ami...

Gyermekkori teveszmek? Ami igy utolag mar nevetseges? Van ilyen torteneted?

Figyelt kérdés
Koszi, ha megosztod velem!
2009. máj. 10. 09:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen:))

Én lány vagyok, és sokáig azt hittem, hogy csak egy "lyuk" van odalenn, ebből adódóan nem értettem meg elég sok mindent :))


Vagy egy másik: Azt hittem kb. 5 éves koromban, hogy a Hold engem követ, mert ugye, akármerre mentem, mindig láttam az égen :))


Biztos van még egy pár, de most ezek jutottak eszembe.

2009. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Én a ringyóra azt hittem hogy az rongy. :)


Angliáról mindig azt hittem hogy az Anglilia. :D

2009. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
...hogy a Mikulásról, a Húsvéti nyusziról és a gólyáról már ne is beszéljünk:)
2009. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Én panelben akartam lovat, hattyút, oroszlánt stb. tartani. Azt is hittem, hogy akkor lesz a lány tehes, ha elég szorosan összeölelkezik a fiúval. Egyszer valami háborúsat játszottunk és én elkaptam a szomszéd fiút, mint "hadifoglyot". Szorosan megöleltem, hogy ne tudjon kiszabadulni, utána sokáig féltem, hogy terhes leszek. :)
2009. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy a baba a csókolózástól lesz :)

Meg azt is hittem, hogy a hattyú az igazából hat-tyú, ami a hat tyúk-ból ered, mert hogy a mérete 6 tyúknak felel meg :D

2009. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%
Az előzőn jaj de jót nevettem :D :D :D :D
2009. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy a kajától lesz a baba, főleg a zöldborsófőzeléktől... nem tudom miért pont attól, de így gondoltam kb. 5 évesen, és azon gondolkoztam, hogy mi van, ha az ember már nem akar gyereket, akkor hogy oldja meg, hogy ne egyen annyit, amennyitől gyerek lesz.
2009. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Én tudni véltem, hogy a nénik és bácsik a dobozba (TV) kicsinyítőgépen keresztül jutnak el, végigsétálva a vezetékeken, majd visszanőnek akkorára, hogy épp elférjenek.
2009. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az hittem, hogy az ember mandulája úgy néz ki mint egy tükörtojás. =) XD
2009. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat!

En egyszer 7-8 eves lehettem es nem volt kulcsom, nagyon szomjas voltam es kertem egy gyerektol egy kis asot, gondoltam addig asok amig vizet talalok :))

Sajnos nem jott ossze!

Meg arra is gondoltam, hogy amikor a szuleim eltek minden feher-fekete volt, csodalkoztam, amikor mondta anyukam, hogy milyen szep piros vagy lila ruhaja volt, hogy honnan tudta, hogy milyenek a szinek? :))

2009. máj. 10. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!