Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkori teveszmek? Ami...

Gyermekkori teveszmek? Ami igy utolag mar nevetseges? Van ilyen torteneted?

Figyelt kérdés
Koszi, ha megosztod velem!
2009. máj. 10. 09:06
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Kisiskolás koromban napokig azt hittem, hogy követnek hazáig, de hátranézve nem láttam senkit soha...

Ez horrorisztikus volt az akkori kis eszemmel, féltem is rendesen.

De kiderült végül, hogy az iskolatáskám (igazi kemény műanyag szocreál) aljában a táskánál picit rövidebb furulya (zenetagozatos voltam) kopogott jobbra, balra, követve a lépéseimet.

Ha megálltam, ő is megállt.

Volt, hogy futottam hazáig, de ő is gyorsított...

2009. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy a levéltárban nagy páncélos, fiókos szekrényekben őrzik a különböző fák leveleit. El is képzeltem, ahogy bemegyek és azt mondom az emberkének, hogy Héj, mutasson már nekem egy gesztenyefa levelet! (A sors iróniája, hogy most épp egy levéltárban dolgozom)


Azt is hittem, hogy a posztereken, fényképeken elő, igazi emberek vannak, akik n agyon sokáig tudnak egy helyben maradni. Ezért megpróbáltam őket becsapni úgy, hogy nagyon szorosan becsuktam a szemem, és közbe néha kisandítottam a szempillám alól, hogy hátha megmozdulnak-e. Hát nem mozdultak meg.


Ugyanakkor azt is hittem, hogy a kisbaba a köldökön keresztül jön ki, és csodálkoztam, hogy miért nem reped szét az anya hasa.

2009. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Minden képről azt hittem, hogy engem néznek. Volt hogy percekig nézetem egy képet, hogy mikor fog pislogni. Ugyan ez volt a tv-vel, vagyis öltözni csak is kikapcsolt tv mellett lehetett, ne hogy meglásson a műsorvezető.
2009. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

En azt hittem,hogy a kutya a fiu a macska pedig a lany es igy parosodnak,ugyan ezt a tehennel meg a loval,a tehen a lany a lo meg a fiu XD

Es azt hittem ugy lesz a gyerek ha a no meg a ferfi ruha nelkul egymasra fekszik. es egyszer az oviban lefekveskor az egyik fiu viccbol ramfekudt es sok ideig attol feltem,hogy terhes lettem,aztan azzal probaltam vigasztalni magam,hogy ruhaban voltunk XD

2009. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a fekete-fehér verzió nekem is pont így volt,én is csak azt tudtam elképzelni ,hogy minden fekete-fehér
2009. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, amikor nagy szél van és szállnak a falevelek, én meg rájuk lépek nem viszi őket tovább a szél :)) A nagyimtól aki elég dagi, egyszer megkérdeztem tőle: nagyi, neked azért ekkora a hasad mert terhes vagy és gyereked lesz, és így apának lesz egy kistestvére??? xD húúh de röhögött ezen mindenki a családban :))
2009. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Na,akkor párat :D

Bátyám másfél évvel idősebb, mint én vagyok, általában közösen találtuk ki ezeket az okosságokat, hogy az biztos úgy van/volt/lesz! :D

1. Régen a világ fekete-fehér volt, csak azóta kiszínesedett

2. Vannak fiúszínek, meg lányszínek, és minden színt osztályoztunk eszerint. Ha valamelyik nem tartozott egyikbe se, azt nem tartottuk színnek

3. Minden ember magyarul beszél. Minden ember Budapesten él. Azt persze tudtuk, hogy vannak máshol is városok, de úgy gondoltuk, ott nem él senki, azok csak úgy vannak. Aztán bátyám idővel rájött persze, hogy ez így tiszta hülyeség, de én még sokáig megmaradtam ebben a hitben. :D

4. A metróban a megállókat mindig a vezető mondja be. (Nem kicsit lepődtem meg, mikor a vezető egyszer nő volt :))

5. Az internetes címeknél a .hu végződés nem jelent semmit, az csak úgy van. :D Mert jól hangzik. Lehetne .ho, .lu, .ph .xs is, akármi :D


Úgy tömören ennyi. :D Más hirtelen nem jut eszembe.

Jaaaaaa, meg ház a Mikulás! Azt mindigis tudtuk, hogy az ajándékokat a szüleink hozzák, de úgy hittük, hogy mindenhova a mi apukánk megy. :D (Szakálla van, nem is kicsi :D)

Na meg a kutyák. Igazából ők is értik, mit beszélünk, csak nem szeretnek beszélni, ezért nem szólalnak meg soha :D

2009. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor olyan 4-5 éves lehettem mindig azt hittem, hogy látnak a műsorvezetők a TV-ben, és én mindig integettem. Meg a tesóm azzal ijesztgetett, hogy a plüssállataim este életre kelnek, és piszkálnak, ezért nem mertem elaludni. Meg úgy gondoltam, hogy a gyümölcsmagot nem szabad megenni, mert egy fa fog kinőni bennünk. A baba pedig az ölelkezéstől lesz.
2009. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent elhittem, amit láttam, hallottam a tv-ből.

Például az időutazást, vagy hogy egy film, az valóság, és tényleg megtörtént.

Én is azt hittem, hogy régen fekete-fehér volt a világ.

Darabjával számoltam a pénzem, nem az értékük szerint.

Azt hittem, hogy a tv-ből kilátnak az ott lévők, és például ment egy sampon reklám, és nekem olyan samponom volt, akkor szaladtam, és behoztam megmutatni a tv-nek. :)

És folyton engem néztek, akárhová mentem... :D

2009. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

ez a fekete fehéres dolog nálam nagyon berögződött és a mai napig nem tudom elképzelni a régi dolgokat szinesen, pedig eltelt pár év:D

na, de én nagy star wars rajongó kislány voltam és meg voltam győződve arról, h az utcán az árnyékos oldal a sötét oldal, na de én a jókat szerettem szóval mindig hisztiztem meg ordibáltam, ha át kellett menni:D ezt így biztos értékelték a szüleim.

aztán nagy előszerettel kapcsolgattam a tv-t a hupikék törpikék kazetta tokjával.. néha annyira felhúztam magam, hogy nem vált csatornát.. hajjaj:D

meg amire emlékszem az valami olyasmi volt, h nem az ágyam alatt van szörny, hanem az ágyamban..:D vagyis egyszer feküdtem és nem tudtam aludni, de volt egy fehér pulcsi az ágyon, én meg tökre grill csirkének láttam és így pár évig abban a tudatban éltem, hogy grill csirke szörny lakik az ágyamban..:D

2009. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!