Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megakar eroszakolni vagymi? :O

Megakar eroszakolni vagymi? :O

Figyelt kérdés

Eleg hosszu sztori lesz koszi mindenkinek aki rendes valaszt ir emr nagyon parazok :S


16 eves lany vagyok es nincs egy hete h szakitottam a pasimmal... Szombaton emg nala aludtam es irt neki vki az EN fb-mrolh o az en uj pasim vmi jozsi meg stb es h most mennie kell mert EN hivom az agyba...pedig ott aludtam a pasimmellet amikor az gepezett...aztan ugye aznap pont szakitottam vele es bejlolt egy csaj akimondta h jeloljek be egy pasit mer h tetszem neki...jol is nezettki jolvan mondom bejelolom dumalgattunk meg minden es megdumaltuk h csutortokon talizunk aznap bementem a varosba es mikozbe ultem a buszon neztem az fb-m es irt h talalkozzak meg aznap este 10kor az egyik teren...mondtam neki h nem talizok idegenekkel az ejszaka kozepen erre nem irt vissza. most van egy fiu aki tetszik es annak elmeseltem tegnap a pasit h tetszem neki h meglassam h mi a reakcioja es ugye kerdezgetett h kiaz kiaz... mondtam neki a nevet es mondta h ismeri es h vagjatok a haverjaival 6(!) csajt megeroszakoltak mer beginaztattak :|||| ma meg 5szor hivtak rejtetten nem szoltak bele aztan egyszercsak beleszoltak...es ilyetszol nekem h o a jozsi meg szia cica meg ilyenek es akkor odaadtam havernak a telot azmeg leosztotta es lerakta...

szval ennyi azer vagjatok a temat h parazok mint az allat mert vmi degeneralt s*ggfej itt zaklat engem bzdmg :| ja es az a pasi mondta h mindent tud rolam mer szokott latni es tudja h mindig pasikkal vagyok meg h gyorsan agressziv leszek emr nemegyszer latott mar felpofozni vkit meg ilyenek ?! ezt azer aterzitek nem? azta pcsa


2011. okt. 31. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
de ha felhivom a jardokat akkor meg azok fognak figyelni meg minden szirszar es az meg megszarabb
2011. okt. 31. 21:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak róla, NEM fognak figyelni.
2011. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!