Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megakar eroszakolni vagymi? :O

Megakar eroszakolni vagymi? :O

Figyelt kérdés

Eleg hosszu sztori lesz koszi mindenkinek aki rendes valaszt ir emr nagyon parazok :S


16 eves lany vagyok es nincs egy hete h szakitottam a pasimmal... Szombaton emg nala aludtam es irt neki vki az EN fb-mrolh o az en uj pasim vmi jozsi meg stb es h most mennie kell mert EN hivom az agyba...pedig ott aludtam a pasimmellet amikor az gepezett...aztan ugye aznap pont szakitottam vele es bejlolt egy csaj akimondta h jeloljek be egy pasit mer h tetszem neki...jol is nezettki jolvan mondom bejelolom dumalgattunk meg minden es megdumaltuk h csutortokon talizunk aznap bementem a varosba es mikozbe ultem a buszon neztem az fb-m es irt h talalkozzak meg aznap este 10kor az egyik teren...mondtam neki h nem talizok idegenekkel az ejszaka kozepen erre nem irt vissza. most van egy fiu aki tetszik es annak elmeseltem tegnap a pasit h tetszem neki h meglassam h mi a reakcioja es ugye kerdezgetett h kiaz kiaz... mondtam neki a nevet es mondta h ismeri es h vagjatok a haverjaival 6(!) csajt megeroszakoltak mer beginaztattak :|||| ma meg 5szor hivtak rejtetten nem szoltak bele aztan egyszercsak beleszoltak...es ilyetszol nekem h o a jozsi meg szia cica meg ilyenek es akkor odaadtam havernak a telot azmeg leosztotta es lerakta...

szval ennyi azer vagjatok a temat h parazok mint az allat mert vmi degeneralt s*ggfej itt zaklat engem bzdmg :| ja es az a pasi mondta h mindent tud rolam mer szokott latni es tudja h mindig pasikkal vagyok meg h gyorsan agressziv leszek emr nemegyszer latott mar felpofozni vkit meg ilyenek ?! ezt azer aterzitek nem? azta pcsa


2011. okt. 31. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elkezdtem olvasni, de az első mondatnál elegem lett belőle, így vagy normálisan írsz, vagy...
2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálkoztam vele, de nem tudom értelmezni a fenti szöveget.
2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szexuális zakltatás pff panda! Jelentsétek fel.
2011. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből egy szót nem lehet érteni.
2011. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg tényleg írhatnál érthetőbben, mert én is csak foszlányokból raktam össze a sztorit. :D
2011. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

bocsi csak ideges vagyok... leirom a lenyeget rendesen jo? :|

szóval van egy pasi akinek állitólag bejövök és mindenképp találkozni akar velem esténként de én nem akarok... mellesleg meg hívogatnak rejtett számról meg feltörték a facebookomat és minden összeáll. és ráadásul a pasiról kiderült hogy a haverjaival be ginaztattak pár csajt és megerőszakolták őket.

ennyi a lényeg szval ezt aterzitek h para nem? :||

2011. okt. 31. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
JÁÁÁJ xD 16 éves vagy addig oké,többi én szemembe is rejtés,egy kérdéssel válaszolnék, hányadikas vagy? mert hogy általános 5iknél nem vagy több az tuti,vagy fejbe puffantani a tanárt aki megszánt egy kettessel,ez borzalom.
2011. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mert?
2011. okt. 31. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
egyszerű,nem állsz szóba ilyen emberekkel,messziről elkerülöd és kész,zaklat? rendőrségi feljelentés és egyből vissza vesz a pofikájából
2011. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még a kérdésedre írtam hogy borzalom,így már nagyjából okés
2011. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!