Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HOLNAP OLTÁST KAPOK! Mit...

HOLNAP OLTÁST KAPOK! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Mindigis nagyon féltem a szuriktól, de valahogy most (12/F) sokkal jobban mint régen...Tudjátok a 12 éves kori (mumpsz, rózsahimlő, kanyaró elleni) oltást kapom meg holnap, az iskolában.. Természetesen sírni nem akarok! Mert gondolom mindenki kicikiz vagy ilyesmi... Tudom tudom 12 évesen sírni??????? Sőt hogy fiú vagyok???????????? Mindenki ezt mondaná.. De fáj az oltás? Hogy működik, rádtesznek valamit vagy mégis hogyan történik meg? Kb mennyire fáj, és mire jó? :S

(nagyon szépen megkérlek benneteket normális válaszokat adjatok, és ne csúfoljatok ki mert ez az egy hely ahol megkérdezhetem talán... :SSS


2011. okt. 4. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasva én azt szűrtem le, hogy a nyelvtandogától jobban kellene paráznod...
2012. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!