Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Holnap megyünk 18 hós...

SOS! Holnap megyünk 18 hós oltásra. Van valakinek tapasztalata az oltást hova adják? Kar? Láb? Láz utánna?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. jan. 2. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Láb. És semmi baja nem volt utána. Integetett a dokinak kifele menet. Pedig kettőt is kapott, mindkét lábát szúrták. Ne félj!
2011. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!utána olvasva csupa rémhirrel találkoztam!Mi csak 1szurit kaptunk mert a prevenart már megkaptuk a 15 hóssal együtt nagyon köszi szia
2011. jan. 2. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt semmi láz utána. Kicsit fáradékonyabb volt mint egyébként és utána fél óráig nagyon meg volt sértődve, de ez volt minden. Mi is lábba kaptuk, de eddig az összes oltást oda adta a doktornőnk, úgyhogy orvosa válogatja szerintem. Hallottam már olyat is, hogy valamelyik oltást a gyerek fenékbe, karba kapta.
2011. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 15 és 18 hós oltást is már a bal karjába kapta a fiam.


Semmi baja nem lett az ég egy adta világon!

2011. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi Nektek!Megkaptuk combba nagyon sirt a kislányom de az emlékek miatt az oltás után mosolyogva jöttünk kifelé:)Egyenlőre semmi baja kop kop kop remélem igy marad:)
2011. jan. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!