Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HOLNAP OLTÁST KAPOK! Mit...

HOLNAP OLTÁST KAPOK! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Mindigis nagyon féltem a szuriktól, de valahogy most (12/F) sokkal jobban mint régen...Tudjátok a 12 éves kori (mumpsz, rózsahimlő, kanyaró elleni) oltást kapom meg holnap, az iskolában.. Természetesen sírni nem akarok! Mert gondolom mindenki kicikiz vagy ilyesmi... Tudom tudom 12 évesen sírni??????? Sőt hogy fiú vagyok???????????? Mindenki ezt mondaná.. De fáj az oltás? Hogy működik, rádtesznek valamit vagy mégis hogyan történik meg? Kb mennyire fáj, és mire jó? :S

(nagyon szépen megkérlek benneteket normális válaszokat adjatok, és ne csúfoljatok ki mert ez az egy hely ahol megkérdezhetem talán... :SSS


2011. okt. 4. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pici szúrás mit sz@rsz már ennyitől is. Legyél már férfi ne egy bőgős masina. Megkapom és kész annyi bmeg!
2011. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megkapod*
2011. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tűt beleszúrják a karodba és azért kapod, hogy ne legyél beteg. Nem fogsz belehalni, nem fáj az....
2011. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj annyira, ez a lényeg!Ha ideges vagy, akkor feszesek az izmaid, jobban érzed a szúrást.Laza, elengedett izomban alig érzel valamit.Karba adják,egy pislantás, és kész is van.Szúrást érzel, mint minden injekciónál. Fiú vagy, ezért főleg a mumpsz ellen fontos.Ha később megbetegednél mumpszban, komoly szövődményei lehetnének.

Mégegyszer.Az a lényeg, hogy ne feszíts!

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nyugi nem fosod ossze magad tole, szinte alig erzed, kicsi tuvel adjak...amugy is minnel jobban felsz, annal jobban fog fajni, mert bekepzeled magadnak... jobban teszed ha osszeszeded magadat, oszt 12 eves letedre odaallsz h beledszurjak azt a kurv@ tut...sok sikert
2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Puncid van vagy p*csöd?

Amúgy meg ha fáj egy kicsit akkor meg mi van?Majd ha izomból tökön rúgnak akkor lehet panaszkodni, nem egy szuri miatt....

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20:57-esnek köszönöm ! Nagyon sokat segítettél...
2011. okt. 4. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
mond a doktornéninek ha meg szúr akkor meg fogod a cicijét :D
2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt ez előtti hozzászóló!

Ez jó volt :-)


Kérdező és többiek!


Nekem úgy rémlik, hogy már óvodába kiröhögtük azt, aki sírt ilyesmin (ha fiú volt). Nos, már megvolt az oltás és szerintem nem haltál bele. Ugye? Tényleg ezen kellett annyit parázni?

2011. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jah jah túléltem...

Egyébként nem fájt egyáltalán :D

Egész végig azon röhögtünk, ki mennyire parázott :DD

JAH ... megkérdezték mi a kedvenc tantrágyam meg stb és ennyi vót...

Am télleg hüle voltam :D

2011. okt. 7. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!