Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete lesz holnap, hogy...

1 hete lesz holnap, hogy megkaptuk a 18 hós oltást, mára kislányom taknyos lett. Lhet ez az oltástól?

Figyelt kérdés
A szemei is olyan könnyesek.
2011. szept. 7. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet az oltástól, de nem mondta az orvosotok, ha bármit tapasztalsz, menjetek vissza hozzá?

Nekünk mondta, mivel 1 hét eltelt oltás után, meg akart győződni róla, hogy az oltástól van-e. A fiamnál magas láz is volt, a barátnőm kislányánál pedig csak kiütések jöttek elő.

2011. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott,ha lázasak csilpítsam (ikreim vannak)
2011. szept. 7. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekunk - mi is 1 hete lesz holnap, hogy megkaptuk, - azt mondta avedono, hogy 3 napig lehet szamitani lazra, etvanytalansagra, nyugossegre.

Szerintem vidd el a dokihoz. Legalabbis en elvinnem, es mond el, hogy 1 hete kaptatok az oltast. Nekunk taknyossagot ugyan nem mondott a vedono,hogy elofordulhat, de inkabb vidd el.

2011. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és azt meg tudja állapítani az orvos,hogy az oltástól vannak-e a tünetek,vagy tényleg beteg?
2011. szept. 7. 12:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ezert is inkabb vidd el. Mar csak a magad megnyugtatasa miatt is. Elvileg a dokinak tudnia kell, hogy milyen reakciokat valthat ki ez az oltas.

biztos nincs nagy baj, de azert mutasd meg.

2011. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia,mi is múlt7en kaptuk meg,szintén folyik a nózi.Ez az oltás nagyon betett nekünk,magas láza volt,a karja bedagadt és bevörösödött ráadásul kö kemény volt szegénykémnek.Úgyhogy szerintem lehet ez is mellékhatás h folyik az orruk
2011. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szóval ilyenkor már lázra nem lehet számítani?Nekünk kb. 4 hónapja új védőnőnk van,de nem normális,most pld. elfelejtett nekünk szólni az oltásról,és 3 héttel később kaptuk meg,úgy,hogy már én telefonáltam az orvosnak,hogy nem kapják meg az oltást?Úgyhogy felvilágosítást sem kaptunk erről az oltásról,hogy mire számítsunk
2011. szept. 7. 13:20
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Láz már nem lehet a szuri miatt,azt szokták nekünk mondani,h max72 óra az amikor láz lehet.
2011. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 18 hónapos oltásnál a láz 7-10 nap múlva jelentkezhet, ebben tér el a többi oltástól.

Nálunk a 9. napon jelentkezett a többi tünettel együtt. A doki meg tudja állapítani, hogy valós tünetek vagy pedig oltási reakció.

2011. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Délután felhívtam az orvost azt mondta hogy lehet az oltástól.de most már sárga,sűrű jön az orrából.Így is lehet az oltástól?DVES UTOLSÓ NEKTEK IS SÁRGA VOLT?
2011. szept. 7. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!