Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívtak a creditexpresszt...

Miért hívtak a creditexpressztől? A BKV kit bíz meg behajtással?

Figyelt kérdés
Levél konkrétan nem jött a c.e.-től, a bkv küldött egy ügyvéd által mert 4x bliccelésen kaptak az elmuult 5 évben. Ideges vagyok, nem fogok tudni aludni.. Holnap reggel suli..
2011. szept. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A BKV átadta a követelését a Credit Express-nek,az egy behajtó cég. Neki kell majd fizetned.
2011. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 ezer forintból fizetem a sulit, a bkv bérletet, a tankönyveimet még nem tudtam megvenni pénzhiány miatt, szórakozás szinte nuku és akkor jön a bkv.. anyámék tojnak rám miből teremtsek elők "x" x 10 ezer forintot? :((((
2011. szept. 14. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Megállapodhatsz velük részletfizetésben is. Nem kellett volna annyiszor bliccelned.
2011. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát tudod amikor egy szülő a 15 éves gyerekének nem ad pénzt egy tömegközlekedési bérletre sem elég nehéz nem bliccelni (13 ker.ből 10-be) :) Gondolom a te anyád mindent a feneked alá tett és te 16 évesen nem azért dolgoztál, hogy ágyat meg ruhásszekrényt vegyél magadnak a minden egyéb fizetni való mellett! Minden berendesésem guberált volt. A tv-t kaptam és a szám. gépet kölcsönbe... Most írd le újra, hogy nem kellett volna bliccelni!
2011. szept. 14. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Márpedig bliccelned akkor sem kellett volna. Nem muszáj használni a BKV-t. Mikor nem volt pénzem bérletre, biciklivel jártam át Zuglóból a Fehérvári útra a XI. kerületbe. Ilyen egyszerű. Nehogy már még neked álljon feljebb!


Amugy meg egy megoldás van, részletfizetés kérése, máshogy nem tudsz kibújni alóla, és a kamatok miatt ez hónapról hónapra nő, szal nem érdemes húzni.

2011. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!