Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek bele úgy, hogy...

Hogy beszéljek bele úgy, hogy ne vegye tolakodásnak és ne sértődjön meg rám?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó...Régen annyira jó volt a kapcsolatunk,mindent megbeszéltünk,de teljesen megváltozott.

Elkezdett magassarkúkat hordani,egyre rövidebb ruhákat,szoknyákat,nadrágokat és sminkel.

Ez kb. fél éve van,azelőtt nagyon csendes,visszahúzódó volt,nem hordott kihívó ruhákat és nem sminkelt,inkább elvegyült a tömegben.

Már próbáltam kérdezni tőle,hogy miért változott így át,de csak azt mondta,hogy elege van a láthatatlanságból...

4 napja viszont elmondta,hogy 7 hónapja találkozott egy férfival(aki 35 éves és házas,szóval ez egy kicsit gerinctelen dolog tőle) és több van köztük,mint barátság.Én csak bámultam,hogy mi van.

Nem is mondta,hogy tetszik neki valaki,azt meg végkép nem,hogy össze is jött vkivel.

Megígértette velem,hogy nem mondhatom el ezt el senkinek,mert az apukájával egy irodaépületben dolgozik a férfi és ismerik egymást.

A pasinak sztem valami jól kereső állása lehet,mert Ő finanszírozza a barátnőm heti rendszerességű bevásárlókörútjait,ami nem kis pénz meg állítólag pénzt ad a barátnőmnek,ami egy picit krvás dolog(de ez csak az én véleményem).

Nem tudom,hogy ezt miért csinálja a barátnőm,de szerintem ez így nem jó...Ezt mondtam is neki és akkor jól megkaptam,hogy én még kicsi vagyok ehhez,nem tudom,mi az,hogy párkapcsolat meg hogy csak féltékeny vagyok.

De ez nem igaz.

Oké,hogy nem volt még igazán komoly barátom és nem is akarom jelenleg,de azért 15 évesen jobban tudom,hogy mi a helyes és mi nem,mint Ő.

Eddig nem volt köztünk vita abból,hogy Ő idősebb nálam(17 éves lesz július elején),de most nem tudom,hogy jó-e ez így.Én nem szeretnék neki abban segíteni,hogy tönkre tegyen egy kapcsolatot és hasonlók.

4 napja nem beszéltünk,de tegnap írt egy sms-t,hogy ma ha felhív az anyukája és megkérdezi,hogy nálunk alszik-e a lánya,akkor mondjam azt,hogy igen,mert így könnyen elmehet otthonról és az anyukája nem fogja 30 percenként hívni.Nem tudom,hogy miért jó neki,hogy hazudik.


Mit tegyek?

Én ilyen barátnőt nem akarok.Ha beszélek vele,akkor csak le*asz,hogy éretlen vagyok ehhez....de ha meg elmondom valakinek,akkor meg azért fog megharagudni.



Köszönöm!


15/l


2011. jún. 30. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

" ha felhív az anyukája és megkérdezi,hogy nálunk alszik-e a lánya,akkor mondjam azt,hogy igen"

"Ha beszélek vele,akkor csak le*asz,hogy éretlen vagyok ehhez"

"ha meg elmondom valakinek,akkor meg azért fog megharagudni"


Ha éretlennek tart, akkor ne várja el, hogy hazudj miatta.

Ne mondd el senkinek, de ha jól veszem ki a soraidból, akkor már Te is rájöttél, hogy ez a barátság már nem igazi barátság...

2011. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő már régen nem a barátod.Egy rendes lányból is pillanatok alatt lehet útszéli ribanc,ez látszik.Te mindent megtettél,én nem küzdenék tovább.És ha felhív az anyja,akkor mondd meg,hogy nincs nálad,ezzel rövidre zárod a történetet.
2011. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt egyszerűen rendezd le: Ne tedd azt amit ő mond. Nem vagy a csicskája. Nyugodtan mond az anyjának, hogy nem alszik ott. Ha meg le akar b*szni mert ezt mondtad akkor mond azt hogy: nem tudtam hogy küldtél sms-t :).
2011. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35 éves házas pasija van 17 éves létére?Hát gratulálok.

A pasi feleségének meg el kéne mondani a szitut.

Meg mi az,hogy te ezt nem érted,ehhez kicsi vagy?Csak két év korkülönbség van köztetek!Az a nemnormális,amit ő csinál!Szerintem hagyd a fenébe!Nekem ugyanezt csinálta az úgymond "LB"-m,csak ő 13 évesen,egy 23 éves pasival,és még a szülei is tudtak róla!(az se normális dolog)

2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!