Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy ne sértődjön...

Mit mondjak, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (12 éves) akinek most van egy pasija(14 éves) és ahova mi megyünk oda jön az osztálytársam és a barátja is,és folyton smárolnak...Minket már nagyon idegesít,a tanárok már szóltak,de még mindig nem állnak le.Az osztálytársam viszont nagyon sértődős.Ti mit mondanátok a helyünkbe hogy ne sértődjön meg???
2011. szept. 13. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Hé te szajha... A pasid rohadt jól tud lovat szopni ám"
2011. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egy az hogy én nem szoktam ilyeneket mondani,a másik meg az,hogy nem akarom hogy megsértődjön,mert ő egy jó barátnőm,vagyis már nem annyira,de régen jóba voltunk
2011. szept. 14. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond neki hogy 12 évesen mennyen haza LEGO-zni.
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D a végén még nekem esik a pasija :)
2011. szept. 14. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen muja vagy akkor fogd be a szád és menj haza !!

Meg szerintem téged se zavar csak féltékeny vagy !!

Pont az ilyen csicskákat utálom mint te !!!

2011. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt miért is kaptam?Miért mondjam hogy menjen legózni?Én sem legózok...Én nem beszólni szeretnék neki,én szépen szeretném megmondani,én nem akarok olyan bunkó lenni,mint te,kedves válaszoló...Meg úgy hogy ne kék,lila foltokkal térjek haza...DE ha nem tudsz rendes választ adni,akkor inkább ne írj semmit.Még hogy én vagyok a szánalmas...Kérdem én,egyátalán tudod-e mit jelent az hogy csicska??
2011. szept. 16. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Na és miért lennék féltékeny?A tanárokat is zavarja, az egész osztályt még a fiúkat is!
2011. szept. 16. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad már az alpári dumádat , én tisztában vagyok a szavak jelentésével !! Te akarsz itt beszólogatni nekem 12 évesen ? Inkább fogjál vissza magadból !!
2011. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mészáros Benjamin válasza:
Te is fogj vissza magadból! Ez nem veled történt akkor nemérdekel.De ha veled lenne ez akkor belennél tojva hogy : ,,jajj mitcsináljak jajj,, Szóval te is csendben maradhatsz és ha nem érdekel ez a egész akkor meg ne irj ide.Menny és verd meg a barátnőd.Hopsz nincs is barátnőd. És most megpróbállok segitenni a kérdezőn.Szerintem mond meg nekik hogy nagyon zavar ez titeket és legalább ilyenkor ne csinálják amikor ti is ott vagytok és hogy ezt ne vegyék sértésnek de ne ilyenkor csinálják. És mond a végére hogy köszönöm.Ez sokat dobhat rajta.A szöveget meg próbáld meg úgy elmondani hogy legyenek zavarba. Vagy csak simán olyan szöveget próbálj meg kitalálni ami zavarba hozza őket.És ne félj a gyerektől nert nagyobb tőled.Simán elrakhatod igy is lábalól.Ahogy mondani szokták + egy kicsi kiegészottés. A KISEMBER TOVÀBB REPÜL ,DE A NAGY NEG NAGYOBBAT ESIK. :) Sok sikert
2012. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!