Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Fontos, kétségbeestem!

Mi tegyek? Fontos, kétségbeestem!

Figyelt kérdés

Nagyon hülye vagytok matekból....

Vagyis értem a dolgot de csak egy-két tanárral...

Diszkalkuliás nem vagyok,felmérést megcsináltattuk,én kértem,már rettegtem...

Minden tantárgyból nagyon jó vagyok,4-es,5-ös!

A tanár ma közölte hogy ő "pofára osztályoz" év végén...

Persze nem így fogalmazott,hanem szebben,de a lényegen nem változtat...

A 45 perces órából, 20 perc a a volt diákjairól szól mivel nekik a testvérük a mi osztályunkba jár...

Persze alig emlékszik rájuk....

Az én tesómat is tanította,alig emlékszik rá,csak annyira emlékszik hogy összekapott vele,mert nem volt hajlandó 3x60 percet könyvet pakolni neki...Ezért most engem is automatikusan utál...

Nem tudom mi tévő legyek,nem fog nekem se 4-es de még talán 3-ast se adni,és már félek hogy holnap dolgozatot írunk,egész délután azt tanultam...

Szó szerinte rettegek,görcsbe van a gyomrom,és még azt is megpróbáltam volna hogy lesek a mellettem ülőről,és egyforma lesz,nem veszi észre(másnak sem vette) és utána ha nekem ugyan az de rosszabb jegyet kapok mint ő akkor bebizonyosodik hogy neki a személy a fontos,nem a tudás...

Próbáltak már vele szüleim is és én is beszélni,legalább 3-ast adjon,mert tudom de nem fogja megadni,miatta lesz elrontva az életem...

Mi tévő legyek??Hogy kerüljem ki ezeket a konfliktusokat??

Köszönöm előre is a válaszokat,és ezt is hogy elolvastátok...!

Ha valami nem egyértelmű,kérdezzetek,mert válaszolok,csak segítsen végre valaki...

Köszi!


2011. máj. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
öld meg?
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> miatta lesz elrontva az életem...

Amiatt hogy rossz jegyet kapsz matekból???

2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,emiatt mivel romlik az átlagom,jövőben nem az a sulim lesz amit szeretnék,nem az lesz a munkám amit szeretnék....Szóval nem lesz életem...

É én emiatt a nőszemély miatt nem akarok mosogatni esetleg utcát seperni,mert tanulatlan vagyok,mivel "nem vettek fel" sehova sem...

Köszönöm a válaszokat,az első jó ötlet :D

2011. máj. 25. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ne tedd meg amit mondtam :D
2011. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig meg kellene....:)
2011. máj. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!