Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen kétségbeestem, minek...

Teljesen kétségbeestem, minek élek én egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs minek élek..nem tanulok olyan jól , semmi sportban nem vagyok jó..Semmire se fogom vinni.. tök fölöslegesen vagyok.. ti nem éreztetek még így?
2009. jan. 27. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen néha igen de gondolni kell arra hogy sokan szeretnek téged, és amibe jo vagy abba jo is leszel, amugy hány éves vagy ?

Nekem is voltak ilyen problémáim, barátkozz többet, legyél emberek között, és hidd el felfogod, hogy az életnek van értelme, még akkor is ha nem jol tanulsz, amugy milyen suliba jársz ?

Az hogy 2-el végzel még lehetsz valamiböl nagyon jo, és azzal tudsz valamit kezdeni, ha nem is itthon külföldön, ne keseredj el, rossz tanulokbol is lehet ember, és jó szakember, fiu, vagy lány vagy ?

2009. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen aterzem,en is ugy erzem semmire nem vagyok jo..fogalmam sincs mit kezdjek magammal es az iden vegzem is a sulit..
2009. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Olvasd el A Titok című könyvet.
2009. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem vagy tökéletes. Legalább biztos lehetsz benne, hogy aki szeret, önmagadért szeret, nem a hasznodért.:)
2009. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kovács Pál ***** válasza:
100%

Egy színdarabban hallottam ezt a példát:

az öregasszony haldoklik. És bizony úgy érzi, hogy az élete üres volt. De aztán csinál egy videóüzenetet az unokájának, miközben egy pulóvert horgol, és akkor érti meg az egészet: a pulóver egy öltése apró és jelentéktelen, de ha az elbomlik, vele bomlik a többi is. Mindenkinek meg van a helye a világban és csak rajtunk áll, hogy mihez kezdünk vele.

2009. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utosló válaszadónak:

EZ egy film volt nem?:D...amikor megjelenik az unoka is miközbe a néni a filmet késziti magáról?

2009. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is megértelek!

az én "történetem": most vok 12.es félévkor 5 ből meghúztak..mindenki köpköd rám a családból h mekkora szar vok...kifejezetten nincsenek barátaim csak "haverjaim" és folyton unatkozok! tanulni nincs erőm...:( akármennyire is próbálkozok..:( és nem érzem azt h valaki szeretne..és egyedül vok a világban :( kissebb depresszióban is szenvedek...és önbizalom hiányom is van! nah kb ennyi :)

2009. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah és 18/ff
2009. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú amit írtál. Az én életem is elég rossz, úgy érzem nem sok értelme van, bár én teszek érte hogy legyen. De nekem annyi jó van benne hogy nagyon jó tanuló vagyok. Próbálj meg valami olyat csinálni amit szeretsz! Mindenki jó valamiben, és ne mondd azt hogy semmiben nem vagy jó mert az lehetetlen! És igen is tegyél érte hogy vidd valamire az életben! Ne ülj ölbetett kézzel, tanulj ahogy tőled kitelik és majd lesz ami lesz, a tudás soha nem vész kárba. És ne add fel, ne hagyd hogy az élet uralkodjon feletted, uralkodj te felette! Legyen az amit te akarsz!
2009. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha még itt vagy, mi van veled így több mint tíz év után?
2013. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!