Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan csináljak/tartsak...

Hogyan csináljak/tartsak rendet a szobámban és hogyan változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova lenne jó ez a kérdés. Ma anya behozott nekem egy csomó zoknit, én meg reflexből félrehajítottam egy nehéz szekrény mögé, eredetileg a tetejére ment volna. Kezdődött is a le@eszés, hogy milyen bunkó vagyok, mert ez a legbunkóbb dolog amit tehetek, meg hogy tartsak nagyobb rendet a szobámban, meg hogy ő már mindent megtett, segített berendezni a ruhásszekrényemet, és hogy a legszomorúbb az egészben a hozzáállásom. Megmondom őszintén elég igazságtalannak érzem a kitörését. Elég tanulós időszakban vagyok. Suli után max arra van időm, hogy kifújjam magam, aztán tanulás stb. Mindig igyekszem elrakni magam után a cuccokat, de valahogy magától termelődik, vagy nemtom. Korábban még könyvet is olvastam Marie Kondo (így kell írni?) - tól is, és szép rendet raktam, de aztán összedőlt nagyon hamar minden, meg aztán a szobámnak is béna kialakítása van, nincs semminek helye. Rossz, na. Naggyon szeretnék gyönyörű szobát, de úgy érzem ahhoz idő kéne. Már bánom, hogy a nyári szünetet nem erre szántam.

ma 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
16 évesen moss már magadra és tanulj meg rendet rakni.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha beb.sznád a kimosott ruhát egy szekrény mögé én is kiabálnék vele. Miért nem lehetett csak simán az ágyra lerakni?
ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!