Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Passziválhatom magam második...

Passziválhatom magam második fél évre ha egy kötelező tárgyamból megbukok? BGE PSZK

Figyelt kérdés
ma 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem haladnál inkább addig a többivel?
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs köze a bukásnak a passziváláshoz, csak akkor sokminden mással is csúszni fogsz. És ha a második félévben indulna alapozó tárgyad is, akkor tapasztalatból mondom, hogy az a passziválás a jövőben nagyon fájni fog.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

További kérdésem hogy hányszor tudok megbukni mielőtt kibasznak?

Gazdinfó foszkon vagyok és a matek nagyon szarul megy nem hiszem hogy az első fél évem sikeres lesz belőle ezért kéne tudnom mennyi időm van ,hogy megtanuljam.

ma 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a foszk hogy működik, én bsc-n vagyok máshol, de feltételezem, hogy kib*szni senki nem fog. Viszont ha x félév alatt nem teljesíted a képzést, akkor azt fogják majd mondani, hogy innentől kezdve mondjuk 300000ft/félév az önköltséges képzés, ha folytatni szeretnéd. Megbukni akárhányszor meg lehet, csak fizetős az ismétlővizsga is. Látszik, hogy gólya vagy.:D Volt olyan tárgy, amiből 3x is sikerült megbuknom, mégis túléltem. Viszont nem értem, hogy miért parázol már szeptemberben, még majdnem fél éved van tanulni a vizsgákig (leszámítva az évközi cuccokat, amik például az aláírásokhoz kellenek és amik nélkül ugye nem is vizsgázhatsz).
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert kettes matekal buktam végig a középsulit és a komplex számot rohadt bonyolultak angol nyelvű videókat nézek róla és probálom felfogni napok óta
ma 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor miért oda jelentkeztél?
ma 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert egyedül az infó érdekel a matek meg a szükséges rossz hozzá
ma 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!