Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jövő évi kötelező szűrő...

A jövő évi kötelező szűrő vizsgálatok , maszek orvosnál is végezhetőek lesznek ?

Figyelt kérdés
júl. 12. 03:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. De így sem fogják tudni végignyomni.
júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, de úgy olvastam , hogy majd valami behívót küldenek vagy mit. Ők szervezik a központi helyeket a vizsgálatokra .
júl. 12. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így is hetek/hónapokra kap az ember időpontot bizonyos vizsgálatokra.

Szerinted lesznek orvosok és egyéb személyzet, akik ezeket a vizsgálatokat időben elvégzik majd.

Ergo ezek a vizsgálatok miatt tovább csúszhatnak az egyéb vizsgálatok időpontjai.


Amúgy meg hol marad a szabad önrendelkezés joga? Meddig hagyja még magát a nép szabályozni?

júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, de mert amikor beteg voltam jártam Klinikára, és oda nem szeretnék járni nődokihoz újból. Inkább maszekba akkor.

Ha lehetne így is. Hát nem tudom. Vidéki vagyok.

júl. 12. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szabad akaratuk ellenére piszkálni, terrorizálni az embereket?
júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Igy sem fogják tudni végignyomni"

Csak szólok hogy megszavazták:


[link]

júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen demokrácia az, ahol az embereknek vezényelhetnek, vezényelnek?
júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért kényszerítik arra az embereket, hogy olyan lepratelepeken szedjenek össze betegségeket, mint amilyenek a magyar "egészségügy" intézményei?
júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6-nak: megszavaztak, de szerintem ezt is éppúgy képtelenek lesznek megvalósítani, mint kb. minden mást. Mondjuk ezért nem is kár, ez csak céltalan beleavatkozás lenne az emberek magánéletébe. Sem járványügyi, sem megelőzési funkciója sincs.
júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem úgy van,hogy az EU- ban vagyunk, és semmire sem kötelezhetnek ?
júl. 13. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!