Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajznál kötelező bemutat...

Önéletrajznál kötelező bemutatkozást írni? És ha igen miket írjunk bele?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan iskolába jártam,ahol mi az 5 év alatt egyszer sem írtunk. Szó szerint egyszer se esett róla szó így kicsit bajban vagyok. Már elkezdtem. De sokszor nem tudom mi a helyes amit bele kell írnom. Ennyiből rossz,hogy mi soha nem írtunk önéletrajzot

#munka #bemutatkozás #önéletrajz #Kötelező-e #Mit írjak bele
aug. 17. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beírod Googleba, hogy önéletrajz minták, és ki fog adni kb. 1 millió találatot, abból válogathatsz melyik tetszik, és megírod hasonlóképpen a saját adataiddal.

Nem kell amúgy bemutatkozó szöveg. Adatok kellenek, iskolai végzettség, tapasztalat, esetleg leírhatod az érdeklődési köreidet, meg csatolsz egy jó képet. Ennyi elég szokott lenni.

aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress mintát a neten, írd meg az alapján.


Amit az iskolában tanítanak önéletrajz címszó alatt, az hülyeség. Nem József Attila-féle CV-t kell írni, az önéletrajzi memoár. Amit a munkahelyen elvárnak, az teljesen máshogy néz ki.

aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😊

aug. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!