Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudják szétválogatni az...

Hogy tudják szétválogatni az 50 Ft-os palackokat?

Figyelt kérdés
Ugyanoda dobjuk be az alumínium dobozt, a pet palackot, és az üveget. Hogy válogatják szét?

aug. 7. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
9 A kukabol elokotort palackokat nem igazan tudja a csovi berakni az automataba... nem ugy van, h csak sertetlen palackor fogad el a gep??
aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10 Ezt is meg tudom érteni, bár én nem Budapesten, hanem egy vidéki kisvárosban élek, társasházban. A lakóközösség ismeri a helyi csövesek szokásait, és mi is a kuka tetejére szoktuk tenni a megmaradt kenyeret, vagy egyéb pékárut. Láttam már, hogy turkálnak a szemetesben, viszont olyat még hálistennek nem, hogy ott szét van dobálva a szemét.

#11 Nem kötelező összenyomni a palackokat, mielőtt kidobja valaki. Találj magadnak más szórakozást a kötözködés helyett a nyári szüneted maradék rövidke idejéte.

aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#11


Nézi a gép a súlyt, alakot, vonalkódot, ha az utóbbi ép kb mindegy neki a gyűrődés

(tapasztalat). Viszont volt olyan energiaitalosom amin gyárilag sérült volt a vonalkód ( karcos) na azt nem vette vissza a hajléktalan különben kb épen szedi ki őket kevesen gyűrik már össze úgy látom legalábbis Budapesten, ahogy jövök megyek.

aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Találj magadnak más szórakozást a kötözködés helyett"

Ki kotott beled? Es milyen nyari szunet? Kerdest tettem fel, mert irta korabban valaki panaszkodaskeppen, hogy csak ep palackot lehet visszavinni.

Kezeltessed az erzekenysegedet, meg a teveszmeidet (nem unatkozo kisdiak vagyok)!

aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#15 Olyan primitiv, lelki szegeny kommenthuszaroknak, mint te, nem erdemes faradnom a mobilrol azzal, hogy ekezetes betuket irjak. Ugyanis az haromszor annyi idobe kerulne.

Remelem, most mar sikerul nemi csekelyke empatiat gyakorolnod, miutan ennyi magyarazo informaciot tudtodra adtam...

Az uldozteteses paranoiadat pedig, tovabbra is fenntartom, hogy kezeltessed (informalisan sem kotottem beled)!

aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha vonalkódja bent van az automata adatbázisában, akkor nyilván tudja, milyen anyagból készült. Ha nincs bent, pedig értelemszerűen visszaadja.
aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!