Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám a telefonról...

Hogy tudnám a telefonról feltett képeket PCn könnyen szétválogatni?

Figyelt kérdés

Van vagy 2500 képem, amiknek egy része ugyan az, mert többször lettek a telefonról felmásolva a gépre, de most próbáltam azt ,hogy méret szerint sorbaállítom őket, de így sem az igazi. Van valami lehetőség gyorsan megszabadulni az egyformáktól, hogy csak 1 maradjon mindből?

Az nem járható út hogy név szerint csinálom, mert minden mappának más a neve, és így a képeknek is. Win10-en vannak fent.


jún. 23. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visipics nevű ingyenes program képes tartalom alapján listázni és csoportba gyűjteni az egyforma képeket, majd egy kattintással kijelölhető és törölhető 1 db automatikusan megtartott (legjobb felbontás vagy legrégebbi készítési dátum szerint), és többi törölhető. Egy kb. 10 fokozatú skálával módosítható, hogy mennyire szigorú legyen az egyezőség, vagy sem. Például legszigorúbb módon csak a teljes másolatokat lehet törölni, az egyre kevésbé szigorúbb szűrésnél pedig akár a nagyon hasonlóakat (pl. sorozatkép készült minimálisan eltérő tartalommal).
jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de nem talál képeket a mappában.
jún. 23. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem hogy kell, de csak 700 képet néz át a 2700ból, és nem tudom miért, pedig ugyanabban a mappában vannak.
jún. 23. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem támogatott a formátuma.
jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, mert kézileg csomót találtam még, a program csak kb 100at, de jpg formátumúak pedig.
jún. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!