Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz majd az osztálytársakk...

Mi lesz majd az osztálytársakkal 12. osztály után? Úgy értem megmarad-e a barátság, a kapcsolat. Vagy minden elvész miután elválnak az útjaink?

Figyelt kérdés
Most 12.osztályos vagyok és eltöprengtem ezen egy párszor.
2010. okt. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az osztályközösség, most mennyire vagytok jóban.Aki(k)hez most kötődsz nagyon, azokkal biztosan fogod tartani a kapcsolatot.Hogy meddig?Csakis rajtad/ rajtatok múlik.
2010. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elválnk az utak :S Én nem ismerem az osztálytársaimat igazán, viszont van pár, akiket szivesen megismernék, de nem merem...
2010. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik. Van olyan ismerősöm, aki 30 év múltán havonta találkozik a volt osztálytársaival.
2010. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nálunk kb 20-an érettségiztünk le, és azóta ezek az emberek közül találkoztam ,láttam kb 4-et . és azokkal sem szoktam beszélgetni , 4böl talán 1 van fent msn-en és annak sem írtam már vagy 6 hónapja . szóval... nálam ez így volt.
2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam 12.-es és pár emberrel elég jól eldumálgatok MSN-en, meg meg is lehet velük beszélni pár találkát, de a legtöbb ember eltűnt, messze laknak, vagy nem lehet elérni őket. Szal pár emberrel biztos.
2010. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 8 éve érettségiztem: az első években évente volt "hivatalos" osztálytali, ezenkívül még szülinapokon is taliztunk, és moziba is jártunk, sajnos ez megritkult, most már alig látjuk egymást, de e-mailben és facebookon tartjuk a kapcsolatot.
2010. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat töprengtem ezen tavaly, ugyanis akkor voltam 12.es. Igazából az osztály nagy része szétszéledt(de ők nagyon nem is hiányoznak) viszont pár igaz barátommal ha nem is napi szinten tartom a kapcsolatot, de hetente találkozunk.


Úgyhogy ezek a dolgok csak rajtatok áll.


L/18

2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!