Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felrobbant az elem, mit...

Felrobbant az elem, mit csináljak? Amiben volt, az már nem működik és mivel pici, rövid elem, kb. 2cm, nem tudtam másba rakni, csak kint hagytam az asztalon. Most hallottam egy kis robbanásszerű hangot, kimentem és láttam, hogy az elem a földön van.

Figyelt kérdés

Nem folyt szét. Gondolom a meleg miatt.

Mit csináljak vele? Dobjam a kukába és vigyem le? Míg leviszem, simán felrobbanhat a kukában is a kezemben. Leviszem mielőtt még megint robbanna.

Ahol az elem volt az asztalt, a földet és a kezem, mivel tisztítsam meg?



2023. jún. 25. 01:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 A bő vizes kézmosás mióta egyenlő a kézfertőtlenítéssel? Na mindegy, jó szórakozást!
2023. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A konyhabútor fából van, azt mosogatószerrel lemostam, a földet sima vízzel, a kezem meg szappannal és kézfertőtlenítővel."

Idézet a kérdezőtől. Mivel én neki válaszoltam, és nem egy másik válaszolónak. (10. voltam.)

2023. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!