Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak fura tanáraitok?

Vannak fura tanáraitok?

Figyelt kérdés

Történeteket szeretnék, ha megoldható.

Majd írok én is. XD


2010. okt. 11. 18:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

jájj ezek mekkorák:"DD

Nahát nekem is van egy-két történetem:


Az ofőnk 5.-ben magyarórán elkezdett ki-be rohangálni órán.:D

Mi meg röhögtük...erre elkezd kiabálni hogy:

mi ezt hogy képzeljük??meg hogy merünk egy tanárt kinevetni??neki nem lehetnek menstruációs problémái??x'DDD

Nah ekkor már mindenki kiesett a padból:DD


Aztán volt egy tesi tanárunk aki nagyon tré volt:DD

Ivott ám de rendesen.Bejött föci órára helyettesítésre.

Elkezdett valamit írni a naplóba.....és egész órán irkált :DDMi eg unatkoztunk és elkezdtünk repcsit hajtogatni meg ilyesmi....a végén ár táskával dobáltuk egymást.az egyik gyereknek a szeméhez dobták a tolltartót és felkiált hogy ÁÚÚ..erre felnéz(csoda hogy egyáltalán meghallotta:D:D)és mondja:

Ne élvezkedjetek már!!:"DDD

12/L

hatodik osztály.

2011. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

persze hogy van:D

infó és kémia tanár(mindkettőt ő tartja)

dogát írtunk infóból erre elkezd söprögetni meg kimegy de fel sem tűnik neki hogy mindenki nézi a telójából meg a fecnikről a puskátxD

kémián szintúgy.kimegy órán.mindenki kinyitja a füzetet és egy gyors másoláson túlesik xD

2011. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
van 1 akinek a lánya 3. dikos a fia velem jár a férje az igazgató ö meg az irodalom nyelvtan tanár. rettegésbe tartja az egész iskolát a tanárokat. mindenkivel mindenért ordibál mert ugy bár a férje csak nem rugja ki öt. .. :/
2011. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

de van a technika tanár..aki ha pl bejön hejettesíteni matekra akor a fiuk köpőcsőinváziót létesítenek és kapucniba kel feküdni a padokon nehogy eltaláljon egy nyálas galacsin.multkor egyik oszt társam eljácotta nála hogy ő a szekuriti xD aztán kikéreckedett vécére a srác a tanár kiengedte és így szólt:

-végre kiment

abban a pillanatban viszajött a srác és azt mondta:

-tőlem nem szabadul meg könnyen.


na meg ott az angol tanár.multkor kérek zsepit padtárstól és azt mondja:

-Regina Eszterke ne beszéjjenekmár!

énmeg odasúgom a padtársamnak: nem vok eszterke b+

meg volt amikor mondom neki:

-Edina mi volt a 6.??

és válaszolt rá úgy hogy nem tünt fel hogy nem néniztem

2011. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Van a tesitanár. Órán mondja 10 kör futás, azt' közbe elkezd olvasni egy újságot.Meg amikor pók fociztunk akkor is olvasta az újságot,mi meg már állva fociztunk úgy 10 perce utána már ránk szól a tanár hogy, miért állva focizunk.

12/L

2011. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van :D

Magyartanár egy borzasztóan kövér nő,és mindig köhög amikor magyaráz. Ja és órán 10 oldalt lediktál,de annyira felesleges dolgokat... -.- pl:" XY 1930-ban borzasztóan szörnyű,rettenetesen rossz,illetve elképzelhetetlenűl feldúló körülmények között távozott el tőlünk,Budapest X. kerületében." Borzaaalmaaas :'DD


Angoltanár:

Egy fekete göndör hajú,40-es nő. Defuujj :D Annyira idegesítő. Mindenen felkapja a vizet,még a legapróbb dolgokon is,pl.ha leesik a tollad, és lehajolsz érte. Mindig szétülteti az embereket,és semmiről nem lehet vele beszélgetni. Ja és úgy megy mint egy pingvin :DD


Matektanci:

Furán nézki, olyan mint egy bagoly a nagy szemüvegével,szerintem mindenki pasinak nézné, de amúgy nagyon jófej,és minden hülyeségünkre kiváncsi :'D Farsangon befújtuk a haját rózsaszínre.

2011. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

hát a mi tanári karunkból regényt lehetne írni:DDD

pl ott van a kémia tanárunk: pár hete a TZ nagyon sz@arul sikerült az osztálynak,erre elkezdi mondani (közben mutogatja is),hogy mi csak ülünk és várjuk,hogy a fejünkön egy csövön keresztül bele folyjon a tudás és majd egy nagy seb lesz a fejünkön aztán majd ugrálhatunk mint Csita

miközben üti a fejét és ordít hogy csitaaa

és ez mind igaz még mielőtt valaki mást mondana

esküszöm nem normális

meg volt olyan is hogy odalép és 10 cm az arcodba üvölti: miért nincs a kezedbe a periódusos rendszered!!!!!?????

hozzátennem a padon volt-.-"

2011. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

10cm-ről*

előző voltam

14/L

2011. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nekem a matek tanár múltkor elkezdi:

Regináááácska mért nem másolod ami a táblán van.?(mindezt dalolva..)

aztán mondtam h másolom,másolom.Erre: hát nem látom mert te csak sóhajtozol erre elkezd sóhajtozni így kb 5percig akkor már mindenki úgy röhögött h majd kiestünk a padból,erre ilyet szól:most te jössz.:D


a fizika tanárunk mindig bemegy a szertárba,hogy tudjunk puskázni.

2011. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!