Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak fura tanáraitok?

Vannak fura tanáraitok?

Figyelt kérdés

Történeteket szeretnék, ha megoldható.

Majd írok én is. XD


2010. okt. 11. 18:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
van 10 is
2010. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mesélj
2010. okt. 11. 18:50
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az igazgató helyettes hülye :D kizár minket a teremből mikor még óránk lesz :D (jójátéknekixD) meg nem hiszi el hogy óránk van:D amikor mondjuk neki hogy pl. fizika óránk lesz, egyből rávágja: Érdekes... most nekem lezs órám a fizika terembe xD

Lehet másik dimenzióba van vagynemtom:D

meg volt egy énektanár aki óra kellős közepén ellenőrizte hogy van-e gumi a bugyijába xD ... irodalom/nyelvtan tanárnő létére meg úgy káromkodik az egyik nő mint egy kocsis :D "K*rva anyádat ne b*sztasd a kicsiket"... jameg úgyis öltözik:D fekete neccharisnya, fekete miniszoknya, kivágott felső...rádaásul 50éves :D ehh ... nagyon szexuálisxD

a kémia tanárunk megmár pofozott fel gyereket a suliba.. ehh:D

2010. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jár a felfelenyil.

Nálunk a magyar meg a tesi tanár hülye.

A magyar mindig üvölt, és rengeteg házit ad fel.

A tesi tanármeg egy ilyen férfi nö. Zitának hivják, de néha elgondolkodom, hogy nem e férfi.

Tahó, köcsög, barom és ugy káromkodik mit egy kocsis.

Meg az igazgatóm se 100as mindig a hülyéket védi.

2010. okt. 11. 18:56
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem nincs ilyen tanárom.De van pár idegbeteg XD.

Pl a rajztanár:Ha már mosolygok egy picit akkor már rámszól hogy:NE RÖHÖGJÉL MERT POFÁNVERLEK!! XD

2010. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

Igen,van.


Egyik tanárom pl. egyest ad a diáknak,ha hiányzik aznap,amikor dolgozatot írunk.A baj csak az,hogy annyira komolyan veszi ezt,hogy ha pl. hétfőn írunk dolgozatot és nincs ott egy diák beírja az egyest neki.Akkor is ha beteg lett és pl. 3-4 napot is hiányzik...kicsit durva-.-"


Általánosban a fizika tanárunk volt nagyon beteg-.-" A legjobb az volt,amikor az osztály 99%-a puskázott dolgozatírásnál.Ráadásul sokan úgy,hogy kinyitották a füzetüket ... és a tanár nem szólt semmit.Hozzáteszem járkált a teremben,tehát észre kellett volna vennie.


Volt olyan matek tanárom is,aki órán elkezdett tornázni,sőt olyan is volt,hogy majdnem elaludt órán!De a legjobb:dupla órán írtunk dolgozatot és mondta,hogy írhatjuk szünetbe is.Erre fogta magát és kiment,mi meg írtuk a dogát.Basszus kinyitottuk a füzetet és kimásoltuk az egészet és az a bolond a fél osztálynak 2-est,3-ast adott:D

2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Van hát.


Infó tanárnak mondhatsz akármit észre se veszi.:D A fiúk egész órán oltják, hogy fogyatékos idióta de rá ordítva és észre se veszi.:D Meg egész órán netezünk és nem látja mikor ott sétál. Meg alszik órán.. Mi meg kimentünk wc re és észre se vette aludt tovább.

2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%

Igen az ének tanárom :D nagyon dilis,ha izgatott elkezdi rázni a fenekét és makog mint egy mókus xD (férfi tanár xD),mindig csinál valami oltári hülyeséget,de amúgy jó fej :D

a másik a földrajz tanár :D nagyon feledékeny,volt olyan hogy 3 órán keresztül ugyanazt tanultuk és fel sem tünt neki xD meg néha elfelejti befejezni amit elkezdett

a 3. pedig a rajz/dráma/műv.töri tanár,egyszer kiment a teremből mert éhes volt,hozott magának enni és csak nézett és nézett minket,mi meg őt,erre bevágja hogy mi nem vagyunk éhesek?! rossz egyedül enni xD

2010. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
72%

Vannak.

Pl angol tanárom.

Tavaly mindig az volt,hogy valaki beszélt mellettem,és mindig nekem mondta,hogy fogjam be.Egyszer rákiabáltam,hogy:i can't speak.FUUUUCK.

Azóta nem szól rám akkor sem,ha tényleg beszélek.:DDD

Amúgy meg olyanokat csinál,hogy dolgozatban pl multhéten írtunk...és mondja h egyik feladatnál a másik oldalra írjuk,mert hosszu szöveget kell irni és nem fér ki.Megírtuk...kijavította...ráírja hogy 4es.Mondom wtf?

Megnézem a hátulját...ki sem javította...

Odamegyek.Elkezdi,hogy hülye vagyok,hogy oda írtam :'D

Hát mondom loool.De végül ötöst kaptam xD

Jaaa.Tesitanár.Mindig ilyen 5 perc négyüteműket kell csinálnunk,meg mindenórán 10-15perc futás meg olyanok h ha a coopernál annyit futunk mint előzőleg akkor kettes,és félkörönként plusz egy jegy.Na és és előzőleg 21et futottam,direkt kiszámoltam h ha 22 és felet futok akkor 5ös...na lefutottam.és elkezdi hármas.-_-"

Meg mindig aztmondja,hogy...ő nekünk csak jót akar.Meg hogy szeret minket.:'D

Jaa...ofő meg mindig asztaltcsapkod.

De így hogy mondja a mondandóját pl.:

Sehova sem fogsz így jutni.

és ő:

Sehova*csap* sem*csap* fogsz*csap* így*csap* jutni*csap*

Tiszta vicces...osztály mindig szakad.Akkor meg mindig dogát írunk :"DDD

14/L

2010. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nekem a fizika tanárom..Az a szokása hogy órán kimegy a szertárba és rágyújt..

Múltkor fogja magát bemegy a szertárba és nyitva hagyta az ajtót..csak úgy ömlött a cigi szag a terembe..

Na meg dolgozatot irtunk kiment a szertárba és szart ránk..Szinte mindeki puskázott..

Ma is dogát iratott számolásból..Tk-ból..Ott a képlet meg minden..Meg a füzetbe is megvoltak oldva a feladatot..Szegény hülye..És az a huncut mosoly..Meg töri a magyart mert ukrán..xD

2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!