Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak fura tanáraitok?

Vannak fura tanáraitok?

Figyelt kérdés

Történeteket szeretnék, ha megoldható.

Majd írok én is. XD


2010. okt. 11. 18:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
7%

Mindig a tanár a hülye, mi???

De sok tökéletes kis diák van itt.....

2010. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20:15: H
2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
20:15: Ha gondolod beszélhetek az osztálytársaimról is xD
2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
20:15: Mindenki erről írt, mivel a kérdés az, hogy "vannak hülye tanáraitok?" és nem az, hogy "vannak hülye osztáltársaitok" vagy valami ilyesmi...
2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

óóó hát én ebből egy regényt tudnék írni :D 11. éve koptatom az iskolapadot, szóval vannak sztorik :D


Általánosban volt a föci tanárom, akinek mindig ilyen fehér aludt nyál vagy nemtudom mi volt a száján, amikor beszélt...és tök gusztustalan volt (de amúgy jó tanár volt) xD


az egészségtan tanárom meg ilyen láncdohányos volt kb. és nagyon de nagyon köhögött minden órán..kicsit vicces volta, amikor a dohányzás káros szokásait ecsetelte nekünk fuldokolva :D


a tesi tanárom meg olyan vaddisznó volt, hogy megkérdeztem, hogy mit csinálunk tesiórán, és ezért kellett 2 kört futnom, mert megkérdeztem -.-


Amúgy még általánosban nem is voltak olyan vészes tanárok.

De aztán mióta szakközépbe járok visszasírom az általánost...


van a marketing tanárom, hát az vmi kegyetlen xD

olyan alkoholista, hogy az vmi hihetetlen...kb. minden órára bepiálva jön be. Úgy lehet nála puskázni, hogy az már fáj :D és amikor beszél órán, akkor senki se figyel oda, hanem mi is beszélgetünk. aztán 1x csak eljut az agyáig, hogy mi nem figyelünk oda, és kiválaszt találomra 1 gyereket és el kezd vele ordibálni, hogy hogy képzeli, hogy az ő óráján beszélget

nagyon nyomorék egy nő :D -.-


9.-ben volt egy fizika tanárom, aki állandóan túrta az orrát meg fülét...és hát meg is ette a dolgokat (Fúúúj...most is hányingerem lesz,ha rá gondolok)

meg ilyet szól nekünk, amikor mindenki ilyen 3-mas, 4-es dogákat írt, hogy: ez nem állapot, ez az osztály nem tanul semmit. azért nem tanultok, mert délután a latin szappanoperákat nézitek a tv-ben. tessék beszélni az osztályfőnökkel, és tessék átmenni egy gyengébb iskolába, szakiskolába, mert ez már nem állapot.

NYOMORÉK!


A töritanárom egy ilyen full nyomorék pasi, 30 körüli, de szerintünk b*zi xd tök vézna és alacsony és ilyen előre álló foga van és mindig így grimaszol, amikor hevesen magyaráz..mi meg ott halunk meg a röhögéstől. és sztem érzi, hogy az összes diák lenézi őt, és megpróbál keménynek tűnni. pl. nagyon sok tanulnivalót ad fel, meg elvárja, h kívülről megtanuljunk ilyen középkori forrásokat, amiknek nem is értjük a nyelvezetét, ja és 60%-tól ad kettest -.-


a turizmus tanáromat egyenesen gyűlölöm..na róla egy külön regény tudnék írni :@

ő a tökéletes és lenézi azokat, akik nem olyanok, mint ő

mert ő bezzeg soha 1 kortyot nem ivott, soha nem cigizett, a bgf-re járt és kitűnő volt egész életében, ő csak bio termékeket fogyaszt..szóval k*rva irritáló

egy pénzes p*csa, mert hát jólmenő vállalkozása van a férjének, persze, h megengedhetnek maguknak mindent

és a tetejébe meg pofára megy az osztályzása. most is szeptember első hetében írtunk dogát, és b@szik kijavítani, de minden órán feleltet. rohadt sokat beszél az ő tökéletes kis életéről nekünk. és mondtuk, h tanárnő nekünk nincs pénzünk 500 ft-os bio kenyérre meg semmi ilyesmire. erre ilyet szól, hogy nem a kocsmában kéne a szülőknek elinni a pénzt. bocsi, hogy nincs minden hónapban fölösleges 1 millám...IDIÓTA


és végül itt az ofim...9-10.-ben matekot tanított, kb. majdnem megbuktam, annyira nem érettem (idén új matektanárt kaptunk, egyből érettem) és azok a szánalmas viccek, amiket mond...a fejem a padba verem tőle -.-"

a tetejében még büdös is, kb. csak gázálarcban lehet mellette megmaradni (izzadságszag + büdös lehelet)

és semmit nem tud megszervezni, mindig mindet utolsó pillanatban mond el, vagy az után...

az osztálykiránduláson este már 9-kor aludt, mi meg hajnal 4-ig üvöltöztünk, meg be voltunk rúgva :D

és voltak olyan osztálytársaim, akik elmentek vmi másik városba éjszaka, és ő meg lazán aludt


hát ők lennének az én drága életem megkeserítői :D

2010. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Vaaaaan. :D

de még mennyi.húú :Đ

az egyik barátnőm mesélte, hogy a némettanár süket. Egyszer amikor zenét hallgattak, Elkezdik mondani neki, hogy túl hangos, és addig mondták amig lenem halkította teljesen a magnót.-.-" xD


A tesianát sztem férfi. Elvileg nő. Nem hiszem el, és néha Kati bácsinak akarom hívni.xD

2011. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

A tanárok általában elvárják a tiszteletet a gyerekektől csupán abból kifolyólag, hogy ők tanárok. Sajnos azonban egyesek a viselkedésükkel, tetteikkel egyáltalán nem érdemesek a tiszteletre és ilyenkor jön, hogy a hülye gyerek hogy mer a tanárral ellenkezni.

Kedves tanárok/ majdnem tanárok! Nem elég a tanári beosztottság, ki is kell ÉRDEMELNI a tiszteletet!

Sajnos nagyon sok hülye tanár van, főleg azok, akik tanári mivoltukból "feljebbvalónak" tekintik magukat, s úgy gondolják, hogy nekik mindent lehet.

2011. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Frissült a zenetanárral:


Egy ilyen vidéki fiú aki feljött pestre, és álltólag lediplomázott...


Pofozkodik, bunkó, tiszteletváró, no és az a tájszólás.


Engem pénteken pofofzott le egy gyak. semmiség miatt...

2011. ápr. 2. 15:47
 29/40 anonim ***** válasza:

Föci tanár:

Alkoholista. Sítáborban megfogta a seggünket, csipkedte a combunkat,és úgy adott az 1ik kislánynak puszit h lekapcsolta a villanyt. Mindig kérdeztük tőle h mi volt,nem mondott semmit.:DD (a kislány)


aranyköpései: 'Jöttök föl mind a talajvííz'

'tátogsz itt mint hal a szatyorba'


Töri tanár:

Komolyan mondom h az az ember hülye.

Hatalmas hasa van de különben vékony test alkatú. Úgy magyaráz hogy közben hadonászik a kezével.Volt olyan h az osztálytársamnak a szemüvegét leköpte.Amikor óra végén mondja h akkor 1 két emberrel elbeszélgetek akkor egyből mindenki jelentkezik h had menjen ki wc-re,persze h kienged.:D

van még sok-sok hülye,de most nincs kedvem leírni.:/

2011. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

De még mennyire,hogy van.

A biosz/kémia tanárunk dolgozatnál direkt kimegy,meg hátra megy a raktárba és ott pakolgat.Mindenki előtt nyitva a füzet és lazán kimásoljuk mintha valamit ki kellene dolgozni a könyvből O.o" + amikor nem írunk akkor senki sem figyel órán és nem veszi észre,hogy nem figyel senki csak ott áll és mutogat és mondja az anyagot.De tényleg mindenki beszélget ...amugy öreg és kedves.

Az angol tanárunk szó szerint egy qrva.:) a Legkisebb magassarkúja 10 centis,annál csak nagyobb van.Ha van 24 túlzok.Olyan 22 körül lehet nem tudom pontosan.Jó az alakja tényleg női szemmel is.Feszülős mini szoknyák,felsők,kint van belőle mindene.Latex stb...Amikor ír a táblára minden fiú őt nézi.Akkor mikor bő felső van rajta kérdezik tőle h. tessék már ide jönni mert nem értem.Ő meg lehajol a padra és nézik a mellét.Na páff.: / : "DD

Majd még írok mert most nincs kedvem.xD :)

Amugy jót röhögtem amiket írtatok(y) : pp

2011. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!