Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak fura tanáraitok?

Vannak fura tanáraitok?

Figyelt kérdés

Történeteket szeretnék, ha megoldható.

Majd írok én is. XD


2010. okt. 11. 18:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy pár :D Na jó, annyira nem bolondok, de olyan vicces majdnem mindegyik óra. :D


Zene: 5.-ben nagyon útált. Ugye van kórus, ahova nagyon szigorúan válogatja be az emberkéket, aki kicsit is hamisan énekel, az húzhat a pic.ába.

Na, engem, meg a 2lbmet meg beválasztott. És én elég sokat hiányoztam kórusról, aztán a barátnőim is sokat hiányoztak onnan. Aztán egyszer volt fellépés [tudni kell, hogy aki nem megy el fellépésre, annak 1est ad...], mi [mind a 3an] nem voltunk ott azon a kórusórán, amikor mondta, hogy lesz fellépés, és senki sem szólt, hogy lesz. Nem mentünk el. 1est természetesen megadta, hiába magyaráztuk, hogy mi van, azt mondta hazudunk...:P pff

Rólam meg olyanokat mondott a többi tanárnak, hogy ÉN valami vezető izé vagyunk 3nál, és ÉN rábeszéltem a barátnőimet, hogy ne járjunk el kórusra, meg ne menjünk el fellépésre, meg, hogy én ilyen kis lázadó izé vagyok, meg sokminden...

De 6. óta töknormális^^ úgyhogy örülök :D


5.-6. osztályos némettanárnő: Nagyon halkan beszélt, nem hallotunk semmit, egész órán ordibált mindenki, az egyik gyerek meg dobálta minden órán a másik gyerek fejéhez a papucsot, ha különösen nagy rendetlenség volt, akkor még halkabban beszélt. Minimum havonta 1x óra helyett kimentünk az udvarra xD

Versmondásoknál annak odadtunk egy lapot amin írta a verset, aki az első padban volt, és mindenki azt nézte, és mindenki 5öst kapott mindig :D:D

Ellenőrzőket fele osztály nem adta be. Dogáknál mindenki puskázott, stb....


Mostani némettanár: ááh... olyan lol xD Egyszer elkéstem óráról, mert az ofőnek levittem valamit, beléptem az osztályba, mondom elnézést a késésért, így b.zi nagyra kitátotta a száját, és ha 2 percig nem volt neki nyitva, akkor semeddig sem. Nekitámaszkodik az asztalnak vagy a táblának, és mindig bes.ggel xD Meg ha van üres pad, ráül, és így körbeforog rajta xD

Meg jött be az osztályba, és közben dudorászott...:D


Műszaki: Dobálja a krétát, meg a kulcsot azokhoz, akik beszélnek órán, meg gyantázza a lábát [mindig ezen röhögünk, mikor a tanárok-diákok fociznak. Ja, amúgy FÉRFI]


Angol: Nagyon jókat tud beszólni :D


Ofő: Veri a gyerekeket xD Ha valaki 5öst kap, mindig azt mondogassa: Jajj, de büszke vagyok rád, meg megcsipkodja az arcod. Nekem 1x "viccből" rávágott a seg.emre xD ["büszke volt rám"]


13,5/L 7.osztály

2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

úristen, milyen hosszú lett :O


[utolsó]

2010. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Vannak..a történelmes.Alkalmi süket az öreg..xD egyik padsorból a másikba kiabálunk,iszunk,néha eszünk..telózunk..nem szól érte,csak ha észreveszi.4 mondatért megadja a hármast történelemből is meg földrajzból is(mivel a földrajzot is ő tartja nekünk)Annyit röhögünk rajta,hogy csak na!

Meg a fizikás..olyan sokat akar mondani,hogy se vége-se hossza->semmit nem értünk a fizikából,ha nem olvassuk el-és holnapután írunk belőle!:S most ha ez egyes,akkor bukok:/ mivel olyanjegyeim vannak,hogy 1,2..:S:S:S:( ígyhát elmagyaráztatom valakivel.


9.osztály,szakközépiskola

2010. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Ének tanárnőm:

Órán elkezd ugrálni a zene ütemére, mutogat, úgy csinál, mintha karmester lenne, táncol stb...

2010. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem az ofőm bolond 1 kicsit. Biosz-Tesi szakos. Most vagyunk 6.-osok tavaly még ha lehet igy mondani egész norm volt de most éhh. Rászokott arra hogy minden mondatba belemondja hogy tudnillik meg ilyen érdekesen kinyújtja a nyelvét ha vki jót mond meg bólogat. Folyton masszirozza a vállunkat. Amúgy férfi 50-60 körüli az öreg. Múlthéten bejelenti termismen h ma a fiúk dogát irnak mert minden tanár rájuk panaszkodik. Eddig oks mi lányok meg a Mf.-ben csinálunk feladatokat. Hltfőnmeg megy sorba a naplóban és mondja a neveket lapot elő. Nekem nem kellett, de még logikája sem volt annak h miként választ mert jegyek/magatartás/névsor... alapján biztos nem mindenre gondoltam de semmi összefüggés. Az egik fiúra non rászállt ez idén az 5.(!) dogája és 2x feleltXD Érdekes ember az biztos!


Más ilyen érdekes tanárom nincs!

2010. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!


11/L

2010. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

van bőven.......

pl.: biosztanár elég furcsa nőszemély,beszél mindig be nem álla szája mi jól elvagyunk órán ő csak dumál meg dumál senki nem figyel rá,vagy egyszer megszívattuk,h nem mentünk be órára csak az a 2-3 stréber gyerek(sose írja be a hiányzókat)nem túlságosan tűnt fel neki hogy 30-ból 3 gyerek volt bent órán


énektanát(nő)tiszta szőr az egész lába, hónalja és miniszoknyába és ujjatlanba jár dolgozni

mindig jót röhögünk rajt



de még sorolhatnám


13/l

7.osztály

2010. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt egy csomó nem normális tanárom. Általános iskolás koromban volt egy énektanárom és eszméletlenül ápolatlan. Öreg, nagyon nagyon kövér, hatalmas mellekkel. Állandóan ilyen régies nagyon ronda kötött pólók voltak rajta, amiken nagy lukacsok voltak. Melltartót sosem hordott, a hónaljszőrét nem borotválta, tehát a lukacsokon minden átlátszott.Nagyon durva volt. Mindezek mellett olyan büdös volt mint a dög. Parfümmel jártam iskolába. Járkált a padok között és mindig amikor jött felénk, mondtuk, hogy -Nagy levegő!


A jelenlegi osztályfőnököm meg olyan szigorú. Van egy angol könyvünk, az a címe, hogy 1000 kérdés 1000 válasz. Kívülről meg kell tanulni az egészet. Egy pár nap alatt kell megtanulni 1 fejezetet ami vagy 20 kérdésből és válaszból és 100-tól is több szóból áll. Ezeket kell megtanulni 3-4 nap alatt. Minden óra elején felkérdezi ezeket, és ha valaki nem tudja, akkor bezárja őket az osztályterembe és hat-hét óráig nem mehetnek haza. Ha valaki hazamegy, egyest kap. Olyan is volt már, hogy bezárt egy gyereket, a gyerek nyavajgott, hogy de éhes és nem hozott magával több kaját és elment a boltba, vett neki kiflit, de akkor sem engedte haza. Nagyon kemény tanár.

2010. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly fizikatanár.60 éves öreg szatyor xD...

Rotringbelet raktam a rotringomba, oda jön, egy szó nélkül elveszi, kics*szi a szemétbe a rotringot meg a rotringbéltartót ami még tele volt... Aztán megkérdezi miért nem írok amit kell. Feleléskor hibátlanul felmondtam mindent, és azt mondta h ez csak 3-as... Igazgatói ügy lett belőle, és nem csak én panaszkodtam rá. Szerencsére leváltották.


5. es magyartanár, ő is 60 éves volt akkor kb xD.

Ha órán rossz vtál odajön ad egy pofont, és azt mondja, hogy húzzál le, sétálj egy kört gondold át mit csináltál. Ezt kihasználva volt mikor ellógtuk az órát és osztályfőnöki megrovót kaptunk.


4.es osztályfőnök


Nagyon idegesítő volt, állandóan mesélt a gyerekkoráról, az órákon, apám be is ment hozzá, hogy nem az életrajzából írjuk a dolgozatokat.


Mostani osztályfőnök:

Rohangál a folyosón mint egy elsős, dolgozatok közben kimegy a retyora, és ugye mindenki a füzetet könyvet előkészíti és mindenki 5-ösöket ír. Ő matekot tanít.

2010. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
utsó vok 14/f 8. osztály
2010. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!