Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék nagyon egészséges...

Szeretnék nagyon egészséges lenni! Van módszeretek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom csak egy kicsit sok édességet eszek!😰😫😭 Szertornázok és szeretek mozogni! Tudtok valami módszert, technikát mondani (írni), hogy ti mit csináltok annak érdekében,hogy egészségesebbek legyetek?

Minden fajta egészségügyi téma érdekel! Előre is köszi!❤❤❤


2018. máj. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez jó étrend (az édesség nem releváns, a cukrot régesrég elhagytam, általában igen jó édességeim vannak), megfelelő kalóriamennyiség, mozgás (lehetőleg erősítő, kardió és aerob is, bár nem jön mindig össze, de igyekszem).
2018. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a veganizmust, nem kell ugy enni, mint egy tehen.

Nekem ujevi fogadalmam volt az egeszseges eletmod, es egyszeruen annyi az egesz, hogy ne vegyel semmi egeszsegtelent. Mielott valaki belem kotne, de, ez ilyen egyszeru.

Gumicukorfuggo voltam, ezt helyettesitettem puffasztott rizzsel, mandulaval, illetve szolovel. Persze nagyon hianyzik, ezert mikor hetente bevasarolok, veszek szag gramm (pontosan annyi) gumicukrot, egy egesz hetre. Ez eleg. Egyebkent meg heti negyszer-otszor jarok kondizni, alakul a nyari test.

Szoval ennyi az egesz. Egyel olyan dolgokat, amikrol azt gondolod, hogy egeszseges. Nem kell tulbonyolitani, de ha megis, akkor olyan dolgokat vegyel, aminek szaz grammjaban kevesebb mint 7 gramm cukor van.

A tehenes dologgal talan tullottem a celon, azt akartam vele mondani, hogy veganok, ne probaljatok husimadokat athuzni a sotet oldalra. Nagyon idegesito, mikor valaki azzal jon, hogy "en vegan vagyok, az allatoknak is vannak erzeseik, ez kizsakmanyolas". Ne. Ne, komolyan. Az egeszseges kaja nem csak a fu lehet, de ti nyugodtan egyetek azt.

17/f

2018. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vegánok nem úgy esznek mint egy tehén :) kutatások és orvosi szakszervezetek többsége alátámasztotta már hogy a lehető legegészségesebb étrend ami a legtöbb civilizációs betegség pl rák, cukkrbetegség, szívbetegség, magas vérnyomás, elhízás esélyét jelentősen csökkenti.


A hús, tejtermékek és a tojás tele vannak koleszterinnel és telített zsírral, hormonokkal, antibiotikumokkal ill a feldolgozott és vörös húsok a WHO szerint a cigarettával egyenértékűen rákkeltőek. Semmi egészséges nincs bennük.


Minden fehérje bevihető növényi étrenden is bőven, lásd Magyarország legerősebb embere is VEGÁN. Emellett a vegán étrenden jóval több vitamint, ásványi anyagot rostot és antioxidáns visz be az ember a szervezetébe.


Én azt hiszem inkább a doktorok és professzorok véleményére alapozok utolsó, mint egy tizenéves fiú dilettáns írására.


Ha a kérdezőt érdekli az egészséges étkezés javaslom neki a forks over knives, what the health és a cowspiracy c filmeket.

2018. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tehen alatt azt ertettem, hogy nem kell leveleket enni. Nem mondom, hogy nincs igazad, de az en velemenyem az, hogy ha valaki szereti a hust, akkor ne probaljatok lebeszelni rola. Egyebkent a hussal is lehet egeszsegesen elni, itt vagyok en is.

A veganok meg hagyjanak engem beken

2018. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nem kehet egészségesen enni állati termékekkel - hús tojás tejtermékek - mert ezek okozzák bizonyítottan a rákot, cukorbetegseget, magas koleszterinszintet, szív es érrendszeri gondokat, rengeteg vese és májproblémát.


2. Nem csak levelet eszik senki, hanem zöldségeket gyümölcsöket gabonákat olajos magvakat növényi olajakat tésztaféléket hüvelyeseket salátaféléket gyökérzöldségeket.


3. Itt az egészséges élermódról volt szó nem arról hogy ki szeret húst enni és ki nem.

2018. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!