Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Titeket mi/ki vagy mik/kik...

Titeket mi/ki vagy mik/kik motiválnak arra, h egészségesen éljetek?

Figyelt kérdés
Próbálok átálni egészséges.életmódra, de egyelőre igen nehezen megy, illetve egy darabig igen aztán viszont törés van. Ti hogyan oldottátok/oldjátok meg, h ne legyenek törések?
2018. febr. 5. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

engem senki mas nem motival, kiveve sajat magam. lehet, hogy ez illuzioromboloan hangzik, de attol meg igaz :D

szerintem te is elsosorban magad miatt akarj egeszseges eletmodot elni.

2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer belefutottam a témába, elgondolkodtam (eleve fogékony voltam rá s tápanyagdúsan ettem addig is, de volt hova fejlődni)... Hosszú, egészséges életet akarok, jó közérzettel és energiaszinttel. Ez nekem roppant fontos, így alapvetően jól megy az életmódváltás.

De nálam is vannak törések, bár én nem annak nevezem őket. Kilengésnek, talán, de olyat, amiről tudom, hogy káros, nem igazán eszem, max. nagyon, nagyon ritkán, ha nagyon csábító, annyit lekezel a szervezetem.

Mindig visszaállok, de ebben az is benne van, hogy az egészséges életmódomat élvezem messze a legjobban. Csak néha jólesik egy kis kilengés is.

2018. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban a közérzetem - utálom a puffadást, a hasfájást, a kajakómát, ezért igyekszem ezeket jó étrenddel elkerülni. És a gyerekeim. Nem engedhetem meg magamnak, hogy betegen feküdjek, jobban szeretek fiatalos, energikus, aktív és jókedvű anyuka lenni. És próbálok nekik jó példát mutatni, egészséges életmódra nevelni őket.
2018. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!