Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma?

Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
Reggelire egy kis arasznyi barna zsemlet sonkaval es sajttal. Ebedre egy fel tanyer salatat csirkevel. Delutan megettem 2 gomboc fagyit es vacsorara egy almat.
2015. jún. 6. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, amíg tudsz, és nem esel össze.
2015. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már bocs de 6 éves unokaöcsém többet eszik 3-4 óra alatt, mint te egész nap..

Értem én hogy jó alak, fogyókúra meg minden, de basszus ne koplalással. Torna,edzés,szálkásítás, és egyél csak ne zsírosat.

2015. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetne zsírosat? Zsírral jól lehet fogyni, csak ne egyen mellé sok szénhidrátot. De a kérdezőnek ez valószínűleg nem szimpatikus irány. Nem gond, sokféleképpen lehet, akár szénhidrátosan és zsírosan is, inkább a mennyiség számít, egészség szempontjából pedig az, hogy konkrétan mit eszik.


Kérdező, ez rém kevés.

2015. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én reggelire két zsemlét (benne egybefasirttal), tízóraira még egyet, ebédre 3 hatalmas töltött káposztát, uzsira egy tábla csokit, vacsira pedig még két töltött káposztát.

És semmit nem hizok 24 hetes terhesen. Legalább van energiám, neked ilyen "táplálkozással" nem sok lehet.

Régen volt egy osztálytársam hasonló elképzeléssel, tobbszor volt kék a combja, mert elájult és legurult a lépcsőn. De ha Nektek ez igy jo..

2015. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF:

#4: Gratula, hogy nem hízol, én sem tudok, 52 kilós vagyok (169 cm, 36 éves), de ez részben, valljuk be, genetika is. Viszont a kérdező nagyon keveset eszik!!!!!!


ON:

Nem a zsírral van a baj, hanem a cukorral és szénhidráttal. Egyél, amennyi jók esik egészséges kajákból, és sportolj.

2015. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg genetika, nekem csak a cukros innivalóról kellett leszokni, szerencsés vagyok. Ha mégis hiznek még a csokit se nehéz letenni.


De nem enni akkor sem megoldás. Az étel minőségét kellene nézni fogyókúra közben, nem így koplalni... Kérdező, így a szervezeted teszed tönkre. Ráadásul az tartalékokat kezd gyűjteni ami ellenkező hatást vált ki, nem fogyást.

2015. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!