Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Második napja nagyon de...

Második napja nagyon de nagyon sokat ettem, nem csak kalóriára (kb 3000) de tömegre is. Kb mennyi idő alatt emésztem meg ezt a sok ételt és hány plusz kilót fog jelenteni?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el, ez most így alakult. A hasam 200%-osan tele van és nagyon rosszul vagyok de azért van annyi eszem hogy ne hashajtózzak vagy hánytassam magam. Csak nagyon szeretném tudni mennyi kárt tettem ezzel magamban. (illetve elfogadok tanácsokat mit tehetek azért hogy segítsek a szervezetemnek) Már futottam bár borzalmas volt teli hassal és próbálok sokat inni csak hát kevés fér belém.
2015. máj. 14. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem tudsz hízni, kicsit jobban betöltenek a glikogén raktáraid, pár nap alatt ezek is visszaürülnek, a salakanyag is távozik.
2015. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, nem túl rég meghívtam magamat a trófea étterembe, és én is fullosra ettem magam (sushi, sült cápa, tatárbifsztek... zöldségekkel) na próbaképpen megnéztem tudnék-e futni pár lépést.. na neee, te komolyan nagyon teli hassal futottál? Te sem vagy komplett, de akkor én sem :D
2015. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a számok alapján vagy 25 deka? De a testünk nem így működik. Nem tuti, hogy hízni fogsz, lehet, hogy az a fajta vagy, aki sok kalória esetén pazarlóbb, másnap (esetedben harmadnap) pedig kevesebbet kíván s így semmi nem történik. A múlt héten buliban voltam, durván megugrott a kalóriabevitelem, amúgyis 2 hete 2100 fölött volt átlagban... Pár szolidabb nap után kiderült, fogytam (s ez valós fogyás, a súlyom elég stabil, de lefelé végképp nem könnyen megy, a glikogénraktárakkal is csak felfelé tudok játszani, mert többnyire nincsenek feltöltve).

De ha nem vagy ilyen, akkor is aprócska a változás, ne aggódj. Máskor viszont ne edd magad rosszullétig.

2015. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!