Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás vagyok?

Bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
A családom azt mondja,hogy bulimiás vagyok ugyanis néha kihányatom a kaját (mostmár magától kijön).Pszichológushoz akar vinni édesanyám.15 éves vagyok 171 cm vagyok és 45,5 kg.Véleményt szeretnék kérni,hogy szerintetek komoly betegség vagy csak tinédzser kori valami.

2014. aug. 15. 12:37
 1/3 anonim válasza:
A bulimia egy komoly betegség. Azon kivűl, hogy mentálisan beteg vagy fizikailag is az leszel, a gyomorsav szétmarja a nyelőcsöved pl, de még sorolhatnám.
2014. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány vagy és beteg, ha nem fordulsz orvoshoz, csak még rosszabb lesz.

Menstruálsz még?

2014. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fosfosfosfos ***** válasza:
Értelmes ember nem hánytatja magát, csak ha részeg. Illetve még részegen sem ír olyat, hogy "mostmár". Létezik "mostmár" szavunk? Back to school! Oltsatok le, hogy nyelvtannáci vagyok, de ha ettől akár csak egy ember is megjegyezte, hogy hogyan kell írni életem értelmet nyert :P
2014. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!