Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy idegenek...

Miért van az hogy idegenek előtt "félek" enni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt ilyen kérdés, de akkor is.

Például egy étteremben, ebédlőben, idegen helyen stb. szégyellek, félek enni. Csak akkor tudok hogy ismerőseimmel vagyok, egyedül kellemetlennek tartom. Miért van ez?


2010. jan. 3. 16:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk az szorongás és társadalmi beilleszkedési problémák. Én attól ugyan úgy megeszem amit meg akarok, csak olyan kellemetlen. :S

Még vásárolni se szeretek egyedül. :S

Jó bár az annyira nem olyan h szorongjak de nézelődni egyedül nem szeretek csak csapatban. Kettesben a legrosszabb.

2010. jan. 4. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Én pl. egyedül szeretek enni.Sokszor behozom az ételt a szobámba.Azt se szeretem,ha reggel anyu ott ül mellettem amikor reggelizem,mert beszél hozzám és nem tudok odafigyelni és túl eszem magam.A munka helyemen se szeretem,ha én eszek és odajönnek beszélgetni.
2010. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!