Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy idegenek...

Miért van az hogy idegenek előtt "félek" enni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt ilyen kérdés, de akkor is.

Például egy étteremben, ebédlőben, idegen helyen stb. szégyellek, félek enni. Csak akkor tudok hogy ismerőseimmel vagyok, egyedül kellemetlennek tartom. Miért van ez?


2010. jan. 3. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok.Én rájöttem hogy miért,azért mert félek hogy leeszem magam és a hátam mögött kiröhögnek stb.
2010. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is így van nem szeretek másokkal enni. Mindig attól félek h lehet nem is úgy kell megenni vagy ő máshogy szokta vagy éppen nem tudok egy nagy falatot ketté harapni meg akkor akar beszélgetni amikor teli a szám. Utálom ha másokkal kell ennem. Lehet h te is ezért érzed kellemetlenül magad, nem tudod mit hogy csinálj, inkább egyszerűen csak begyűrnéd a kaját.
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én mindig attól félek, hogy kiröhögnek hogy de csöves vagyok pl azért mert, így eszem, ezt eszem, ott eszem. És félek hogy kiröhögnek, persze nem ismernek de akkor is kellemetlen, és nem is esik jól ha eszem. Például most járok középiskola előkészítőre és egyedül vagyok ott nem ismerek senkit, és mindig amikor szünet van akkor max. 3an maradunk bent többiek kimennek mert ismerik egymást és beszélgetnek, én meg addig gyorsan eszem hogy nehogy lássanak.. mert szégyellek enni.. nem mint ha azért mert kövér vagyok a 48 kilómmal xd
2010. jan. 3. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit ideggyenge vagy, és nem elég éhes.
2010. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, múltkor már szédelegtem az előkészítőn és mégis olyan nehezen szántam rá hogy egyek.
2010. jan. 3. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Majd levetkőzöd ezt a gátlásod a kor előrehaladtával...!Én is egyedül kajálok a munkahelyemen..,egy plázában üzelteben vaygok biztonsági és mindig egyedül járok le kajálni valamelyik kajáldába...!Sztem inkább az zavar téged,hogy néznek miközben falatozol..,bevallom engem is zavart az elején a sok bámészkodó de aztán megszoktam..,én is nézem őket:D
2010. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez szerintem kiskoromban alakult ki amikor sose ettem és anyáék mindig nézték amikor végre ettem h örültek h végre eszem és mindig mondtam h ne nézzenek már szerintem akkor alakult ki. Vagy nem tudom. :S
2010. jan. 3. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószinű ezért alakulhatott ki benned ez a gátlásosság,de minnél többet eszel idegenek között az életed során,hidd el egy idő után téged se fog zavarni és természetes lesz!;)
2010. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem. Egyenlőre nagyon kellemetlen.
2010. jan. 3. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok többet mondani, majd elmúlik. :)

Én például alig szóltam hozzá valakihez, tőmondatokban beszéltem, mert elég rossz gyerekkorom volt, és otthon soha nem figyeltek arra amit mondok, és mindig azt mondogatták, hogy csak akkor beszéljek ha kérdeznek. Ezért soha nem voltak barátaim az általános iskolában mert nagyon zárkózott voltam, meg "fura" és aki megpróbált közeledni hozzám az is egy idő után feladta, mert alig szólaltam meg. ÉS ez megváltozott kb 15 éves koromba mikor gimibe kerültem, ott valahogy feloldódtam meg foglalkoztak velem az osztálytársaim, beszélgettek velem, és egyre többet beszéltem. :)

Bocsi a rizsáért, tudom, hogy nem a kérdésedre válasz, csak azt akartam ezzel elmondani, hogy elmúlik ez idővel. :)

2010. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!