Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen wc, fürdőszobai beégése...

Milyen wc, fürdőszobai beégésetek volt rokonok, barátok, idegenek elött?

Figyelt kérdés
Nekem rettentően szégyenlős a vesém (lány vagyok) s ha hangokat hallok az ajtó elött olyankor akkor inkább 10 percig ott gubasztok míg elmennek, hogy pisiljek egyáltalán, pláne ha nagydolgom van. Volt pár éve rokonoknál egy nagy családi összejövetem, én meg épp a mosdóban végeztem de nem találtam a sprét. vörösöttem de azt gondoltam gyorsan kisurranok. Nyitom ki az ajtót s épp nagy lendülettel nyit be egy szegről végről távolni 70év körüli öreghölgy, azt mondja: "jaj jó, hogy itt vagy mucikám gyere csak segíts letolni a bugyimat!" aztán elkap a vasmarok kezeivel s élvezhettem a bélműködését ott 3 percig. :X na este még sápadt voltam s mikor othon elmondtam anyunak hát nemtudta sírjon vagy nevessen.:)
2010. dec. 29. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
:D
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

ez durva volt :D

én nagywczni nem nagyon merek elmenni pároméknál, mert kicsi a lakás, sokan vannak és ha elmész ott egy ideig nem megy ki a szag

na most órákig tartogattam mire nagynehezen elszaladtam, mondván most mindenki a szobában van nem jön ki senki

jöttem kifele avval a lendülettel párom anyukája: ne csukd be az ajtót jövök én is....

2010. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
:)
2010. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Sorozo kerthelysegeben kitekertem teljesen a" lehuzo gombot"

Veletlen volt,probalgattam oda-vissza,gondolom,hogy valami gond is volt vele,vegul a kezemben maradt es a viz sugarban omlott kifele.

A legnagyobb fokozaton volt ezert jo eros sugarban.A kerhelysegben ulo vendegek csak neztek,hogy mi omlik a wecebol.Szuk volt a helyseg,probaltam kiszaladni a vizsugar mellett,kinyitottam az ajtot a viz bedig csak omlott kifele.Nagyon kellemetlen volt!

2010. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Én is pont így vagyok vele ahogy te!:)

Iskolába vagy nyilvános hely kész katasztrófa pisilni!):

2010. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
90%
Amikor költöztünk, kiadtuk bérbe a régi házunkat. Azomban az új lakosok már pár héttel hamarabb beköltöztek, amikor mi még ott voltunk. Egyszer mikor a fürdöszobába bementem, a kádba volt totál meztelenül egy egy nálam egy évvel fiatalabb csajszi. én valahogy le se bírtam venni a szememet róla, ott bámultam vagy tíz másodpercig amikor egyszer csak megszólal "Hi" akkor gyorsan kimentem. (akkor 13 éves fiú voltam és a tesómon kívül nem láttam még meztelen nöt)
2010. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Pár éve nyáron történt velem meg ez az eset.

Oxfordban a buszállomáson vártam a páromat aki éppen jött vissza Magyarországról.Ilyenkor én annyira izgatott vagyok,hogy képes vagyok akár órákkal előbb kimenni,és ott várni..Elég kellemes jó idő volt.Egy ideig ültem a padon,majd elkezdett csikarni a hasam..Gondolta ebből baj is lehet,így elmentem a buszállomás Wc-be. Nem egy nagy helyiség.Egy terem amiben van talán 5 wc egymás mellett amit csak egy vékony fal választ el.A helyiségben még volt egy nagy tükör,és 3-4 mosdó.Itt tényleg mindent hallani,még azt is ha valaki pisil vagy éppen mossa a kezét.Ennek az az oka,hogy nem tejesen zárt a WC.Felül a plafon nyitott..Én nagy lendülettel rohantam be,és ülte le a Wc-re.Sajnos a hascsikarásom nem csak irtózatos szaggal járt hanem igazi hang effektusokkal is.Mondhatnám azt,hogy a seggemmel szavaltam a Toldit.Gondoltam ülök egy darabig még,amíg mindenki kimegy..Amikor végre egyedül maradtam,éppen jöttem ki a budiból amikor bejött vagy 4 csaj sminkelni..Rögtön éreztél a művemet,és hangosan kiakadtak,hogy hogy lehet ilyen büdöset szarni? Mivel nem akartam ,hogy azt higgyék én voltam (éppen akkor mostam kezet amikor bejöttek) így én is elkezdtem szidni,hogy igazán fújhatott volna spray-t ha már ilyen büdöset csinált.Ha nem kellett volna ennyire pisilnem ki is fordultam volna..Helyeseltek is rendesen..

Amikor kijöttem akkor vettem észre,hogy majdnem 1 órát bent voltam,mert a busz amivel a párom érkezett éppen fordult be..

Hát a várakozást így oldottam meg..

33/N

2010. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer egy ismerősnél el kellett mennem wc-re, de nem tudtam, hogy el van dugulva. Világra hoztam Kula Bácsit, nem is kispályásat, de mikor lehúztam a wc-t, az csak megtelt vízzel, nem ment le és csak úszkált a kaksi. És nem tudtam semmit sem tenni. Aztán legközelebb a háziasszony azzal fogadott, hogy hát amúgy jól van, csak hát a krumplifőzeléket küldték le a klón, ami eldugította és le kellett dögönyözni, de egyébként jól van. Na képzelhetitek :)
2010. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Baratnomnel voltam tavaly szilveszterkor. Menstrualtam es atazott a harisnyam. Eppen probaltam kicsit "kimosni" mikor ramnyitott a nagypapája, rajtam (alul) semmi nem volt! Hat...nem elnem at megegyszer.
2010. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
A párom is nagyon szégyenlős és én is, nem szoktunk egymás előtt sem wc-zni, sem szellenteni. Nekem viszont sajnos állandó emésztési problémáim vannak, ahogy eszek valamit, puffadok. Általában tartogatom amíg hazamegyek, de legutóbb ott aludtam, így alvás előtt pisilés ürügyén kimentem a wc-be, a wc lehúzással egyidejűleg szoktam a hangokat kiengedni. Azt hittem a párom már a szobában van, és közben baromi hangosra sikeredett a dolog, simán elnyomta szerintem a lehúzás hangját. Magam is megijedtem, hát még, amikor kinyitom az ajtót, és a párom ott áll a wc előtt. Azt hittem, elsüllyedek.
2010. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!