Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen wc, fürdőszobai beégése...

Milyen wc, fürdőszobai beégésetek volt rokonok, barátok, idegenek elött?

Figyelt kérdés
Nekem rettentően szégyenlős a vesém (lány vagyok) s ha hangokat hallok az ajtó elött olyankor akkor inkább 10 percig ott gubasztok míg elmennek, hogy pisiljek egyáltalán, pláne ha nagydolgom van. Volt pár éve rokonoknál egy nagy családi összejövetem, én meg épp a mosdóban végeztem de nem találtam a sprét. vörösöttem de azt gondoltam gyorsan kisurranok. Nyitom ki az ajtót s épp nagy lendülettel nyit be egy szegről végről távolni 70év körüli öreghölgy, azt mondja: "jaj jó, hogy itt vagy mucikám gyere csak segíts letolni a bugyimat!" aztán elkap a vasmarok kezeivel s élvezhettem a bélműködését ott 3 percig. :X na este még sápadt voltam s mikor othon elmondtam anyunak hát nemtudta sírjon vagy nevessen.:)
2010. dec. 29. 14:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem megy nyilvános helyen a barna, de olyan szinten nem, hogy ingerem sincs rá soha, ha nem otthon vagyok. A hasmars meg szerencsére nem közeli ismerős.


Viszont mikor még általános iskolás voltam életem egyik legrosszabb "élményében" volt részem. Barátnőmmel kettesben mentünk a wc-be és éreztük, hogy batárbüdös van. 3 wc volt bent, ugye egymástól elválasztva, alul szabadon a rés. Ott néztünk be, hogy mégis melyikben vannak. Szerencsétlenségünkre pont akkor láttuk, hogy egy lány a puszta kezével törli fel a sz@rt a földről. Nem hittünk a szemünknek. A nadrágját is lesikerült produkálnia. Visszamentünk a terembe, nem sokkal később jött ez a lány is, feltűrt nadrággal. Mielőtt hazamentünk még egyszer el kellett mennünk pisilni és hát csak benéztünk már abba a wc-be is, több helyen ott voltak az ujjnyomok a kaksiban.


Ilyen gusztustalanságot még soha nem láttam.

2010. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

Bevásárolni voltunk, és már nagyon kellett pisilnem, mikor végre odaértünk a Tescohoz. Rohantam be, de abban a boltban még nem voltunk, így nem tudtam merre van a wc. Hálistennek pont jött szembe egy egyenruhás, akit biztonsági őrnek gondoltam, megállítottam és megkérdeztem, hol a wc. Erre közölte velem hogy:

- Kedves hölgyem én rendőr vagyok, és fogalmam sincs merre van a wc.

Néztem a jelvényét, és valóban :-) Elnézést kértem és elhúztam a csíkot.

2010. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem velem történt, de szemtanúja voltam. Kiskoromban rokonokkal nyaralni voltam, és az akkor 14 éves unokatesómnak hasmenése volt. Ezzel csak az volt a gond, hogy hegyi gyalogösvény túrán voltunk, rengeteg ember, wc sehol. Szegény nem bírta tovább tartani és befosott. Rövidnadrágban volt, és folyt a lábán. Az anyukájánál nem tudom, mi okból, de volt pótruha, ami utólag szerencsésnek mondható. Átöltözött pár bokor mögött, de a bepiszkolt nadrágot és gatyát nem akarták úgy elrakni, ezért az anyukája kimosta a patakban (a Szalajka patak völgyében voltunk). A legmegrázóbb pedig az volt, hogy ahogy mentünk tovább, mások ittak a patakból és dicsérték, hogy milyen tiszta íze van. :D

Velem pedig az alábbi eset történt meg:

12-13 éves lehettem, amikor télen kimentünk szánkózni a gátra (folyó mellett laktunk) barátnőmmel és a kutyáival. Mikor tél van és hideg és havat látok, nagyon gyakran van vizelési ingerem, de mindig csak pár csepp jön. Hülyéskedtünk, nagyokat nevettünk és az egyik esésem után, ahogy ültem a hóban és röhögtem, bepisiltem. A havon pedig látszódott a sárga folt. Odahívtam az egyik kutyát, míg barátnőm és a többi szánkózó észre nem vette az esemény, és azt mondtam, hogy beleültem a kutyapisibe. :D

2010. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

Végre egy hely, ahol elmesélhetem a problémámat :D Nem beégés, csak állandó jellegű probléma...

Velem is az volt a gond, hogy csakis otthon voltam képes sz*rni. Egyszerűen úgy éreztem, hogy nyilvános helyen "nem illik" annyi időt a vécén tölteni meg bebüdösíteni meg ilyenek. Kb 8 éves lehettem, amikor 5 napot töltöttem egy nyári táborban, és sikerült az alatt visszatartani... el nem tudom képzelni, hogyan sikerült...

Ma már más jellegű a probléma: egyetemista vagyok és 2 szende lány lakótársacskám van. És ha ott vannak az albérletben, képtelen vagyok kakilni, mert attól rettegek, hogy hirtelen nem várt hanghatás is társul hozzá... Szóval életmódot kellett váltanom :D Először is próbáltam kiszámolgatni, mikor lesz az a nap a héten, amikor én az albérletben lehetek, nekik meg órájuk van. Sajnos volt olyan félév, amikor szinte sose volt ilyen, akkor már mindenféle hangok jöttek a beleimből, és éreztem, hogy ez biztos rohadt nem egészséges. Alig vártam, hogy a hétvégén végre hazajöhessek :D

Most már jobb a taktikám: rájöttem, hogy az egyetemen két épület is van, ahol a vécéket rendes téglafal választja el egymástól, ráadásul ezek viszonylag eldugott helyen is vannak. Lyukasórában átbattyogok valamelyikbe, szerencsére általában nincs ott senki, és akkor hadd szóljon :D

Amúgy az a vicces, hogy szerintem pont attól vannak hasmenés jellegű tüneteim meg pukizások ezerszám, mert annyira félek, hogy meghallják. Fölmegyek Pestre és azonnal minden baj van a hasammal. Iszonyú...

2010. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Párommal együtt élünk,és egyszer amikor átjött a hevrja,én meg elmentem fürdeni,hajat mosni stb...csak annyit hallottam kintről ,hogy mennek ki az ajtón de párom megfogta a kulcsát,gondoltam elég késő van,biztos kiengedi ,ha csak lemennének a kertbe nem vinne kulcsot.Amikor visszajöttek én csak a páromat hallottam,kérdezte,hogy a teába mit raktam eddig,mondtam csak citromot,és azzal a lendülettel egy szál bugyiban kiléptem a fürdőből,párom tuti nem vett észre mert konyhában állt,haverja nem tudom,hogy látott-e mert nem égett a villany ,csak a konyhában,hát olyan gyorsan ugrottam vissza,mint még soha...:D
2010. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem is elég gáz.

Gyárban dolgoztam,ülőmunkát.A sok üléstől sztem,az ágyékomnál szokott nőni egy kis dudor ami pár nap után eltűnik.Na most munka közben már kezdtem érezni,hogy fáj ott lent,gondoltam amjd ha szünet lesz megnézem.Mentem is szünetbe a klotyóba,de akkor már a dudor járt az eszembe,és persze,hogy nem kulcsoltam rá az ajtót.Gondolhatjátok,fejem a lehető legközelebb a likamhoz,benyitottak.Úgy meg ijedtem mint állat.Szerencsémre,a több ezer ott dolgozó közül a közvetlen munkatársnőm nyitott rám aki viszont tudta a bajom,mert egymása mellett ültünk és persze,hogy tudtuk egymás dolgait.

2010. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 slora ***** válasza:
Ez az eset a szüleimmel történt meg.Az esküvőjükön apára rájött a fosás(nem találtam jobb szót).Anya pedig kint állt a vécé ajtaja előtt és az egész násznép őt nézte,plusz még le is kamerázták ahogy türelmetlenül áll az ajtó előtt
2010. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!