Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a személyiségemen idegenek előtt?

Figyelt kérdés
Barátokkal,régi ismerősökkel teljesen normálisan,közvetlenül beszélgetek. De kicsit ismeretlenebb társaságban,főleg az ellenkező nemmel rettenetesen nehéz megnyílnom.Még nekem is feltűnt,hogy teljesen más hangnemben beszélek.Vagy egyáltalán nem tudok megszólalni és teljesen leblokkolok.Pedig fejben ezerszer elpróbálom és témákat is már előre próbálok kitalálni ezekre a helyzetekre,de amikor alkalmazni kéne se kép se hang. És sajnos első benyomásra az embereknek ez az aligbeszélő,csendes valaki lesz,nem pedig a szórakozott,mindig nevető lány. Nem tudom,hogy hogy tudnék ezen változtatni. Valaki tudna erre mondani valamit?:O
2011. ápr. 22. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez volt.

Mára kinőttem. A lényeg, legyél laza. Először ez mesterkélt, szándékos lazaság, és sok heves szívveréssel jár, bátorság kell hozzá. Én még néha dadogtam is régen..:S De mára már sok barátom van és egy új társaságban is megtalálom a helyem, és kedvelnek.:) Tehát próbálj meg lazának tűnni, elhinni hogy az vagy, és az leszel, vedd könnyedén az életet, és gondolj arra, hogy egy életed van, éldd ahogy szeretnéd, változtass a saját érdekedben azon, amin tudsz. ;)

2011. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,úgyérzem ez most hatott.:')
2011. ápr. 26. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondold át mitől lehet az hogy főleg a fiúktól tartasz..A legtöbb esetben önbizalomhiány okozza ha jól érzed magad a bőrödben szívesen társalogsz idegenekkel is:)
2011. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!